Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czym tu się dziwić? Sensowna praca za godziwe zarobki. Praca również dla polskich emerytów, którzy w Polsce już pracy nie znajdą, a jeśli, to za śmieszne pieniądze. W Polsce wykształcona pielęgniarka zarabia znacznie mniej, niż opiekunka w Niemczech. Do tego ciągle czyta, jak to nic nie robi i tylko pije kawę. A za granicą spotyka ją i szacunek i niezła kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się ja jako opiekunka w promedica w Nimeczech zarobię więcej niż pilęganiarka w naszym kraju a ona ma więccej obowiazków i chorych przede wszytkim i to w róznym stanie chodzącym i leżącym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da się zarobić dobre pieniądze. Lepsze niż pracując w szpitalu i harując jak dziki osioł.. Tylko za dobrą agencją trzeba się rozejrzeć. Ja współpracuje z Laxo Care. To moja 2 agencja w pierwszej już nie będę mówiła jaka to była był wyzysk totalny.. To nie była fajna praca dlatego szukałam czegoś lepszego i się przeniosłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...