Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TRUDNO CI ZNALEŹĆ PRACĘ?

Utworzony przez poziomka7, 15 listopada 2011 r. o 14:29
Jak duży strach odczuwasz przed rozmową rekrutacyjną ? Jak wiele wątpliwości pojawia się wtedy w Twojej głowie ? Jak bardzo chcesz być pewny siebie i przygotowany w 100% na rozmowę rekrutacyjną? Możesz dowiedzieć się jak sprawić, żeby to pracodawcy zabiegali o Ciebie Karolina Cala specjalista ds personal branding'u POSŁUCHAJ ZAPRASZA NA SZKOLENIE JAK POZYTYWNIE PRZEJŚĆ PRZEZ PROCES REKRUTACJI 28 KWIETNIA 2012 LUBLIN Tylko teraz koszt szkolenia wynosi 300zł, ale jeśli jesteś studentem lub zadzwonisz do nas już teraz zaoszczędzisz nawet do 50%!!! NA SZKOLENIU UZYSKASZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA: jak odnaleźć się na obecnym rynku pracy? ja zaistnieć na rynku pracy? gdzie szukać pracy? jak tworzyć dokumenty aplikacyjne nowej generacji? jak pozytywnie przejść proces rekrutacji? możesz zwlekać i patrzeć jak Twoje miejsce zajmują inni a możesz też zarezerwować sobie udział już dziś ZAPISY DODATKOWE INFORMACJE info@unlimitedgroup.pl 533 99 33 37
Ostatnio edytowany 22 marca 2012 r. o 09:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma zmarnowała mi tylko czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo widzę, że nie jstem jedyna ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha no to i ja sie pod tym podpisuje.... Jak traficie na Firmę Unlimited Group Polska to od razu rezygnujcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...