Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczciwa praca przez internet

Utworzony przez piotr, 29 października 2011 r. o 21:18
Tak naprawdę można trochę dorobić przez internet ponieważ ja sama zarabiam przez czytanie ermeili. przysylaja mina konto ermeile i klikając na nie zarabiam  również przez wypełnianie ankiet to działa mogedla zainteresowanych podac linka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Oferuję możliwość dorobienia, ale potem można zacząć zarabiać niezłe pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Po szczegółowe informację proszę o odpowiedź miro212@op.pl Pozdrawiam      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Oferuję możliwość dorobienia, ale potem można zacząć zarabiać niezłe pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Po szczegółowe informację proszę o odpowiedź miro212@op.pl Pozdrawiam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć jakiś punkt zaczepienia ja jednak wolę postawić na normalną firmę a nie internetową, najlepiej produkcyjną. Z tym internetem to nigdy nie wiadomo ale paru moich znajomych zarabia ponad przecietną nie wychodząc z domu sami o sobie mówią farciarze wiec wiadomo jak to bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie Podeślę 2 Poradniki, jak zarobić od 300 do 2000 zł. Są to sprawdzone sposoby, nie żadne sufbary czy praca przez klikanie w reklamy, oglądanie filmów.    Ja już na nich zarabiam, i chciałbym Także Wam je polecić.   Prześlij email i pozyskaj Moje 2 Poradniki. Wtedy czekam na Twoją opinię :)   Pozdrawiam Szymon O.
justynka1102199@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jeśli byś mogła to prześlij mi te poradnik bardzo byś mi pomogła z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam nie ryzykował z taką pracą... Nie wiem ile w tym prawdy... Ja bym nie próbował... Chyba, że z nudów poczytać i sprawdzić czy to działa... Taki dodatkowy zarobek... Jeśli w ogóle się uda bo to nigdy nic nie wiadomo... Jeśli by tak faktycznie było to każdy zamiast iść do pracy - pracowałby przed kompem po 2 koła na miesiąc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  Mam dla Ciebie propozycję współpracy w lojalnym i sprawdzonym programie partnerskim .  Dzięki temu programowi możesz zarabiać na wiele sposobów tj. polecanie i sprzedaż usług finansowych, konkursów i wiele innych... Jak również można zarabiać przez budowanie swojej sieci partnerskiej. Najlepiej połączyć jedno z drugim. Możesz być osobą fizyczną jak i firmą.  Nie podpisujesz żadnych umów,zobowiązań w każdej chwili można się wyrejestrować. Wystarczy poświęcić 30 min dziennie aby były widoczne wyniki w niedługim czasie. Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub prowadzisz bloga  to możesz na niej umieścić widżety i boxy reklamowe w ten sposób każdy kto kupi jakiś produkt otrzymasz prowizję. Do promocji i sprzedaży produktów możesz wykorzystać również  mailing, facebooka, fanpaga fb, NK, GG, umieszczanie ogłoszeń w necie itp. i wiele innych sposobów jakie Ci przyjdą do głowy. Wejdź na stronę, zarejestrój się, przeczytaj dokładnie warunki, wszystko jest dokładnie opisane na stronie i zarabiaj.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt 
  • japanstylogloszenia@interia.pl
  •  
       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Witam,  Mam dla Ciebie propozycję współpracy w lojalnym i sprawdzonym programie partnerskim jakim jest eBrokerpartner.  Dzięki temu programowi możesz zarabiać na wiele sposobów tj. polecanie i sprzedaż usług finansowych, konkursów i wiele innych... Jak również można zarabiać przez budowanie swojej sieci partnerskiej. Najlepiej połączyć jedno z drugim. Możesz być osobą fizyczną jak i firmą.  Nie podpisujesz żadnych umów,zobowiązań w każdej chwili można się wyrejestrować. Wystarczy poświęcić 30 min dziennie aby były widoczne wyniki w niedługim czasie. Jeśli posiadasz własną stronę internetową lub prowadzisz bloga  to możesz na niej umieścić widżety i boxy reklamowe w ten sposób każdy kto kupi jakiś produkt otrzymasz prowizję. Do promocji i sprzedaży produktów możesz wykorzystać również  mailing, facebooka, fanpaga fb, NK, GG, umieszczanie ogłoszeń w necie itp. i wiele innych sposobów jakie Ci przyjdą do głowy. Wejdź na stronę, zarejestrój się, przeczytaj dokładnie warunki, wszystko jest dokładnie opisane na stronie i zarabiaj.   japanstylogloszenia@interia.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sam pracowałem przy wypełnianiu ankiet i powiem szczerze praca jest naprawdę lekka i "przyjemna". Wiesz,że masz jakiś limit,który musisz zrobić i przez te 24h musisz to zrobić.Możesz sobie wypełniać ankiety a w miedzy czasie robić coś jeszcze.Wiadomo,że na dłuższą metę może się znudzić,ale fakt,że zarabiasz około 1500 zł netto zmienia to wszystko przy takiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę można trochę dorobić przez internet ponieważ ja sama zarabiam przez czytanie ermeili. przysylaja mina konto ermeile i klikając na nie zarabiam  również przez wypełnianie ankiet to działa mogedla zainteresowanych podac linka
możesz mi podesłać jakieś info mslowinski22@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem zainteresowany dodatkową pracą proszę o więcej szczegółów na maila kuzand@o2.pl         Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze metody zarabiania wymagają wiedzy i cierpliwości, nie ma szybkich metod na zarabianie w sieci, ankiety bugsy itp to są niewarte uwagi metody zarabiania.   Ja proponuje się skupić na zarabianiu w sieci czyli e-biznesie kilka poradników na temat zarabiania można znaleźć tutaj Infokursy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dopiero zaczynam. logowałam się do wielu podobnych programów i albo tylko chodziło o wyłudzenie maila (bo potem się nie odzywali) albo program polegał na braniu pożyczek lub zakładadniu kont ;/  Niestety nie wkleję linka do strony, którą się zainteresowałam bo jest on tutaj traktowany jako spam. Jak coś piszcie na maila pracawinternecie@onet.pl, za jakiś czas możecie też pytać jak mi idzie. Zależy mi, żeby to własnie przez mój link wchodzić bo wtedy jest to dla mnie punktowane. Każdy kto się zaloguje dostaje swojego linka i może werbować innych.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie daję się nabrać na taki zarobek. Zarabianie przez internet... Ściema. nawet nie próbuje w taki sposób zarabiać. Miałem znajomego który tak robił i co? Został tylko oszukany. No chyba, że coś się zmieniło przez ostatnie półtora roku ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Straciłeś pracę lub jej szukasz ? Dobrze trafiłeś. Na mojej stronie postaram się opisać jak zarobić pierwsze pieniądze przez internet. Praca dodatkowa polega na zarabianiu pieniędzy bez wychodzenia z domu. Tylko od nas zależy jakie będziemy mieli zarobki. Naucz się pracy przez internet i zarabiaj pieniądze w sieci. Wszystkie oferty na mojej stronie będą poparte dowodami wypłat. W internecie jest wiele serwisów niewypłacalnych, my postaramy się wyselekcjonować serwisy najbardziej zaufane i w pełni wypłacalne. Za kilka lat zarabianie przez internet stanie się  głównym źródłem zarobków dla większości ludzi. Jest wiele sposobów na pracę online takie jak wypełnianie ankiet lub udział w programach partnerskich. Wyszukaj odpowiednią ofertę pracy dla Siebie i zacznij zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Praca dodatkowa to dobre źródło zarabiania i co ważne mamy nielimitowany czas pracy.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja  w pewnym programie zarabiam zadowalające sumy, wypłaty już od 50 zł i długo nie trzeba czekać aby uzbierać min kwotę. Zainteresowane osoby proszę okontakt na japanstylogloszenia@interia.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja  w pewnym programie zarabiam zadowalające sumy, wypłaty już od 50 zł i długo nie trzeba czekać aby uzbierać min kwotę. Zainteresowane osoby proszę okontakt na japanstylogloszenia@interia.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam !!! Jeśli jesteś zainteresowany(a) zarabianiem przez internet to zapraszam do współpracy w programie partnerskim, gdzie można na prawdę sporo zarobić. Poświęcasz tyle czasu ile chcesz i możesz. Wiadomo, że im więcej go poświęcisz tym więcej zarobisz.. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to możesz zarobić za jedną osobę zarekomendowaną od 75-90 zł. Dostajesz ode mnie cykl 4 szkoleń, w których masz pokazane krok po kroku jak zarabiać. Praca jest jak najbardziej legalna, firma z którą pracujemy istnieje na rynku już 14 lat i jest na 100% wypłacalna. Więcej informacji na prv. Dołącz do Nas: http://wgrupiesila.pl/sp
Ostatnio edytowany 18 lipca 2014 r. o 00:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj! Ostatnio kolega zapytał mnie jak zarabiam w internecie, bo jak stwierdził ma już dość super ofert i biznesów bez pokrycia. Odpowiedziałem: "Skończ z ofertami, które nigdy nie były skuteczne: - klikanie w reklamy, - banery reklamowe, - kasyna internetowe, - Forex, - Wataro, - Profit Clicking oraz inne HYIPy. -  To zwykłe naciąganie !!!!!"   Wysłałem mu link:  http://wgrupiesila.pl/sp      Nie do końca byłem pewny, czy mu to wysłać, bo wiedziałem, że zawsze szukał łatwego biznesu i bez przemęczeń, a wiadomo że bez pracy nie ma kołaczy, ale zaryzykowałem i przesłałem ZA DARMO moje szkolenia.   Ku mojemu zaskoczeniu  w tydzień zarobił swoje pierwsze pieniądze.  Nauczył się pracować i wyciąga miesięcznie co raz to większe kwoty. Obecnie jesteśmy partnerami biznesowymi i działamy razem.   Zapraszam również Ciebie, naucz się zarabiać już dziś - Dołącz do Nas i otrzymaj szkolenia za darmo i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze. Dołącz do Nas: http://wgrupiesila.pl/sp 
Ostatnio edytowany 16 lipca 2014 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...