Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

własny salon fryzjerski, jaki sprzęt

Utworzony przez emika44444, 6 lutego 2021 r. o 15:11
myśle nad otworzeniem własnego salonu fryzjerskiego, warto? Lokalizacja Sławin, Botanik, mam już kilka lat doświadczenia w zawodzie, jakbym miała swoje otwierać to mam nawet sprzęt fryzjerski, bardzo lubię marke babylissPRO, świetnie mi się pracuje na tych urządzeniach. Meble miałabym po taniości od znajomej, ktora planuje zamykanie biznesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś dobra w swoim fachu to na pewno na Sławinie znajdziesz klientów bo brakuje tu fryzjera z prawdziwego zdarzenia, ja przez jakiś czas miałam salon w tej dzielnicy to dużo klientek przychodziło, teraz poszły za mną do salonu na Czechowie, sprzęt babylissPRO tez znam i uważam, że to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o urządzenia fryzjerskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...