Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki 2019. Bal maturzystów PSBiG w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Wszystko ładnie, pięknie ale gdzie wódencja na stołach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedną studniówkę, bo mam niedosyt. Jeszcze tak z 6 szkół :D poproszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zapomniał skarpet w styczniu i założył spodnie po młodszym bracie. Ale kwas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te gołe kostki do krótkich garniturowych spodni ..... ech wygląda to obrzydliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było to dokładnie 50 lat temu (1969 r.). Może jeszcze ktoś się przypomni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zapomniał skarpet w styczniu i założył spodnie po młodszym bracie. Ale kwas.[/quote]   [quote]Te gołe kostki do krótkich garniturowych spodni ..... ech wygląda to obrzydliwie
 Gościu- powiniem napisać chamie!. Też kiedyś cierpiałem biedę i wiem jak się czuje człowiek, który nie może ubiorem dorównać innym. Tym chłopcom ubranym skromnie zwyczajnie współczuję, ale oni mają sto razy więcej inteligencji niż wy. Pochwal się jeden z drugim w swoim środowisku swym "mudrym" wtrątem, a zobaczysz jak cię potraktują. Myślę,że takich głupków jak wy należy szukać "ze świecą". Jedyną pociechą dla mnie są piękne dziewczyny (panie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...