Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

41. ROCZNICA WYBORU JANA PAWŁA II - 16.10.19R.

Utworzony przez Gość, 16 października 2019 r. o 18:37
Módlmy się: Panie Jezu, prosimy, porusz sumienie świata w sytuacjch, w których deptane są prawa człowieka! Nieustannie sprzeciwija się każdej niewoli i niebezpieczeństwu, które mu zagraża, poczynając od zamachu na życie nie narodzonych i narodzonych, poprzez różne dyskryminacje, usuwanie na margines ubogich i słabych, aż po przemoc wobec ludzi chorych i starszych, jaką jest eutanazja. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZU, UFAM TOBIE - Jezu, Ty się tym zajmij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franciszek przypomina o dokonaniach św. Jana Pawła II - We wspomnienie św. Jana Pawła II Papież Franciszek odprawił Mszę w Domu św. Marty, ale nie wygłosił na niej homilii. O swym świętym poprzedniku wspomniał dziś natomiast na Twitterze. Dziękujemy Panu za każde dobro uczynione w świecie i w sercach, dzięki słowom, zaangażowaniu i świętości Jana Pawła II. Wciąż pamiętamy jego apel: “Otwórzcie drzwi Chrystusowi” – napisał Franciszek. 22 października 2019r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Janie Pawle II, proś Boga za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnia - 22 października, Święty Jan Paweł II, papież (brewiarz.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel Jasnogórski - Maryjo, Królowo Polski, Maryjo, Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam. Maryjo, Królowo Polski, Maryjo, Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam. Maryjo, Królowo Polski, Maryjo, Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel Jasnogórski - Maryjo, Królowo Polski Maryjo Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam o Tobie i czuwam na każdy czas. Jestem przy Tobie, pamiętam o Tobie i czuwam na każdy czas. Maryjo, jesteśmy młodzi, Maryjo jesteśmy młodzi, już dzisiaj zależy od polskiej młodzieży następne tysiąc lat. Już dzisiaj zależy od polskiej młodzieży następne tysiąc lat. Maryjo, Królowo Rodzin, Maryjo, Królowo Rodzin, Ciebie prosimy, uświęcaj rodziny, uświęcaj każdego z nas. Ciebie prosimy, uświęcaj rodziny, uświęcaj każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papież Franciszek: Jan Paweł II mistrzem wiary - "Naśladujmy tego mistrza wiary i życia ewangelicznego, wzoru miłości do Chrystusa i czlowieka." Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...