Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bo jak śmierć potężna jest miłość...

Utworzony przez Gość, 13 stycznia 2020 r. o 17:55
Pieśń nad Pieśniami (ST)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar jej to żar ognia, płomień Pański. Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki. Jeśliby kto oddał za miłość całe bogactwo swego domu, pogardzą nim tylko. (Pnp 8, 6-7)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak śmierć - Piosenka Oazowa (YouTube) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo miłość ta prawdziwa, jest niezatapialna." ("Titanic")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: O dar prawdziwej miłości w ludzkich sercach, w sercach naszych. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: W intencji wynagradzającej Dobremu Bogu za wzgardzoną miłość, za miłość odrzuconą - Jezu, ufam Tobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Pawle, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boża Fatimska, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św.Walenty, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św.Janie Pawle II, módl się za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdy bliska osoba odejdzie do wieczności, nie przestajesz kochać, bo miłość jest w tobie, miłość jest w nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójmy się kochać, nie bójmy się przyjąć daru miłości, to najpiękniejszy dar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość nie jest prosta! Jest piękna i najważniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus - dar miłości. Słowo staje się ciałem, Bóg przybiera postać człowieka, którego można było dotknąć i usłyszeć. Wszystko wtedy zmienia się: nasz świat otrzymuje coś radykalnie nowego. (mateusz.pl) c.d. Zachęcam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa o dar miłości do błogosławionego Wincentego Kadłubka: Boże w Trójcy Jedyny, Boże Miłości moja, spraw proszę pokornie, przez wstawiennictwo Bł. Wincentego, który swą miłość do Jezusa Eucharystycznego, wyraził zapaleniem wiecznego światła przed tabernakulum, aby miłość Twoja przenikała moje serce, a stale w nim wzrastając wyjednała mi łaskę...o którą Cię gorąco i z ufnością proszę przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...