Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy próbowaliście spętania miłosnego

Utworzony przez Miki77, 10 sierpnia 2020 r. o 12:23
Czy próbowaliście spętania miłosnego i jak magia wpłynęła na wasze związki w ogóle? Jestem bardzo zainteresowana tematem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najważniejsze było utrzymanie związku z mężczyzną, którego stosunkowo niedawno poznałam. Stwierdziłam dość szybko, ze to ten wybrany, ale miałam niestety konkurencję. Nie wiem, czy bym sobie poradziła bez ***s://***marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne. Każdej kobiecie polecam po prostu przemyśleć sprawę i pytanie, czy 500 złotych to jest faktycznie jakiś wielki koszt, jeżeli chodzi o wielkie uczucie, może najlepsze w życiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej zależy mi na prawdziwym uczuciu, a nie projekcji marzeń, dlatego wolę poznać partnera, pokochać go, a nie bazować na zabobonach i przesądach. Lepiej rozejrzeć się w sieci za potencjalnym wybrankiem, np. zakładając konto na:  ***s://portalerandkowe.net/kategorie/najlepsze-portale-randkowe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...