Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki jest twój kamień urodzenia?

Utworzony przez Gość, 8 stycznia 2020 r. o 19:35
AMULET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamień urodzenia bywa także nazywany kamieniem osobistym. Jest to nic innego, jak twój amulet, którego posiadanie (na przykład w formie biżuterii), zapewnia ci szczęście i dobrą energię. Jak znaleźć swój kamień urodzenia? Wszystko zależy od miesiąca, w którym przyszłaś na świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styczeń – granat. Granat to kamień radości, motywacji i życiowej energii. Daje napęd do działania, napawa optymizmem i chęcią do pracy, nad ludźmi urodzonymi w styczniu roztacza magiczną moc, która chroni ich przed wszelkim niebezpieczeństwem, gwarantując zdrowie i spokój. Jest to także kamień zaufania, przyjaźni i wewnętrznej siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luty – ametyst. Kamień ten symbolizuje przede wszystkim odwagę, sprawiając, że ludzie urodzeni w lutym są pełni wewnętrznej siły, która pozwala im wyjść obronną ręką z wielu życiowych zawirowań. Przynosi też niezwykłą świadomość i trzeźwość umysłu, która sprawia, że kreują oni zdarzenia, zamiast swobodnie poddawać się biegowi rzeczy. Osoby urodzone w lutym są życiowymi optymistami, którzy dobrze radzą sobie z trudnymi zdarzeniami. Mają też niezwykłą intuicję co do ludzi i na kilometr są w stanie wyczuć fałszywych przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzec – akwamaryn. Akwamaryn przynosi swoim podopiecznym spokój ducha, wewnętrzną pogodę i światło, które sprawia, że osoby urodzone w marcu mają wielkie powodzenie i dobrze radzą sobie w relacjach z innymi ludźmi. Akwamaryn działa, jak swego rodzaju tarcza – chroni przed negatywnym wpływem, plotkami, pomówieniami, zazdrością i zawiścią innych. Pozwala zachować jasny umysł, szybko sprawnie podejmować decyzje, myśleć klarownie i nie ulegać złym wpływom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiecień – diament. Osoby urodzone w kwietniu są takie, jak ich kamień urodzenia: twarde, nieprzejednane, o mocnym charakterze. Są też – jak diament – wytrwałe, stałe w uczuciach i postanowieniach. Swoim podopiecznym ten kamień daje wewnętrzną siłę, która sprawia, że są niezwykle dobrzy i szlachetni wobec innych ludzi, nie boją się nieść im pomocy, a wyrządzone krzywdy wybaczają, nie wypominając ich w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj – szmaragd. Opiekunem osób urodzonych w maju jest szmaragd, którego zielona barwa koi zmysły i uspokaja. Daje też swoim podopiecznym pogodę ducha, optymizm i pozytywne spojrzenie na otaczającą ich rzeczywistość. Łagodzi napięcia, daje dystans wobec bieżących spraw, wewnętrzną równowagę i mądrość, którą osoby urodzone w maju świetnie potrafią przekuć na właściwy osąd innych ludzi i trafne decyzje. Wewnętrzna harmonia i równowaga – oto dewizy osób, którym patronuje szmaragd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwiec – perła. Ludzie urodzeni w czerwcu są wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, dokładnie tak, jak nietypowa i niepowtarzalna jest perła. Perła ma działanie ochronne – chroni przez trudnymi sytuacjami i złymi ludźmi. Przyciąga przyjaciół i wzmacnia pozytywne cechy swoich podopiecznych. Symbolizuje także czystość uczuć i jasność umysłu. Dzięki jej wpływowi, osoby urodzone w czerwcu długo zachowują młodość i życiową witalność. Potrafią też wiele razy na przestrzeni życia odradzać się z upadku i zaczynać wszystko jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipiec – rubin. Rubin symbolizuje władzę i miłość. Jako patron urodzonych w lipcu, daje im odwagę, szlachetność i wiarę we własne możliwości. Jego podopieczni to osoby władcze, charakteryzujące się ogromną siłą charakteru, ale także opiekuńcze i mądre. Rubin niesie też w sobie życiową energię, pasję i namiętność – zarówno do ludzi, jak i idei czy rzeczy. Chroni przed smutkiem i złą energią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierpień – perido. Peridot to kamień bogactwa, luksusu i wszelkiej obfitości. W starożytnym Egipcie wierzono, że chroni od złych duchów, szkodliwej energii i toksycznych relacji. Swoim podopiecznym peridot przynosi spokój, kojąc silne wzburzenie. Dzięki niemu, osoby urodzone w sierpniu, charakteryzuje ogromna siła w dążeniu do życiowej pasji i wytrwałość w szukaniu swojego przeznaczenia. Niezłomność i wiara w siebie – oto najmocniejsze cechy „sierpniowych dzieci”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzesień – szafir. Szafir to kamień wiedzy, sprawiedliwości i mądrości. Osoby urodzone we wrześniu są więc niezwykle uczciwe, dobroduszne i sprawiedliwe. Mają silne normy moralne i z łatwością potrafią odróżnić dobro od zła. Są ogromnym wsparciem dla otaczających je osób, często stanowią też ich inspirację i pokrzepienie w kłopotach. Mają w sobie mnóstwo radości życia i ogromne poczucie humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Październik – opal. Opal – oto kamień urodzeniowy tych, którzy przyszli na świat w październiku. Symbolizuje wewnętrzną równowagę, która sprawia, że z życiowych zakrętów i kryzysów, ludzie urodzeni w październiku wychodzą mocniejsi i mądrzejsi. Opal sprzyja też wewnętrznej równowadze i kreatywności, która napędza ich do życia i podsuwa naprawdę szalone pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Listopad – topaz. Duża inteligencja i ogromne poczucie niezależności – oto dwie cechy ludzi urodzonych w listopadzie, które zawdzięczają swojemu patronowi, czyli topazowi. Świetnie czują się w roli przewodników i duchowych przywódców, mają też ogromną potrzebę bycia w centrum uwagi i uznania. Topaz daje im też potężną energię, która chroni je przed fałszywymi ludźmi, oszustwem i wszelką negatywną energią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grudzień – cyrkon. Cyrkon przynosi „grudniowym dzieciom” dostatek, bogactwo i wszelką obfitość. Jego podopieczni są ludźmi, którym bardzo sprawnie udaje się łączyć wszystkie sfery życia – prywatną, zawodową i społeczną. Cyrkon zapewnia też szczególną opiekę planety Wenus, a co za tym idzie, ogromne powodzenie w miłości i wielki urok osobisty. (kobieta.interia.pl) :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Z prośbą o potrzebne łaski, w intencji wszystkich solenizantów i jubilatów - Jezu, ufam Tobie! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamienia szlachetne są piękne, jednak to tylko kamienie. Prawdziwie piękny i szlachetny jest człowiek o dobrym, wrażliwym sercu i bogatym duchowo wnętrzu. Człowiek prawdziwie piękny jest...Bogiem, jak Maryja, Matka Boża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...