Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesteś Piękna - Kasia Zalewska & Heres

Utworzony przez Gość, 17 marca 2020 r. o 12:15
Piękno to nie tylko rysy twarzy... (YouTube)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteś piękna, piękna to nie tylko rysy twarzy, jesteś piękna, mogę to powtarzać tak milion razy. Jesteś piękna, piękna to nie tylko piękne kształty, jesteś piękna, chcę żebyś usłyszała to. Jesteś piękna, piękna, piękna, jesteś piękna, piękna, piękna. Może od taty nie słyszałeś tego nigdy, może ktoś cię bardzo skrzywdził i na sercu nosisz rozdrapane blizny, przez to obraz widzisz siebie krzywy i nie możesz się go wyzbyć. Uwierzyłaś w kłamstwa na twój temat od dzieciństwa, w to że nie ma w tobie piękna, ze jesteś brzydka, ciągle niewystarczająca, najgorzej to usłyszeć z ust matki albo ojca. Wyszlifowane w Photoshopie modelki na okładkach i bilbordach, co ma myśleć nastolatka bazująca na tych wzorcach? Tego piękna nie wpuścisz przez wenflon do wewnątrz, ono jest ukryte w tobie, drogocenną perłą. Obraz Boga w nas, to jest to piękno, zobacz ten brzask, niech się rozświetlą twoje oczy, twoje oczy znużone gorzkim płaczem, bo nadszedł moment by odkryć o sobie prawdę! Jesteś piękna, piękna to nie tylko rysy twarzy, jesteś piękna, mogę to powtarzać tak milion razy. Jesteś piękna, piękna to nie tylko piękne kształty, jesteś piękna, chcę żebyś usłyszała to. Jesteś piękna, piękna, piękna, jesteś piękna, piękna, piękna..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś piękna, chcę żebyś usłyszała to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzyłaś w kłamstwa na twój temat od dzieciństwa, w to że nie ma w tobie piękna - odrzuć to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obraz Boga w nas, to jest to piękno, zobacz ten brzask, niech się rozświetlą twoje oczy, twoje oczy znużone gorzkim płaczem, bo nadszedł moment by odkryć o sobie prawdę! Zrób to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismo Święte mówi - Wolność Chrystusowa - Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli trwacie w nauce mojej, jesteście prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli». Odpowiedzieli Mu: «Jesteśmy potomstwem Abrahama i nigdy nie byliśmy poddani w niczyją niewolę. Jakże ty możesz mówić: „Wolni będziecie”?»  Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. A niewolnik nie pozostaje w domu na zawsze, lecz Syn pozostaje na zawsze.  Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni.  Wiem, że jesteście potomstwem Abrahama, ale wy usiłujecie Mnie zabić, bo nie ma w was miejsca dla mojej nauki.  Co Ja widziałem u mego Ojca, to głoszę; wy czynicie to, co usłyszeliście od waszego ojca».  W odpowiedzi rzekli do Niego: «Ojcem naszym jest Abraham». Rzekł do nich Jezus: «Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to dokonywalibyście czynów Abrahama.  Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił.  Wy dokonujecie czynów ojca waszego». Rzekli do Niego: «Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca – Boga». Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem sam od siebie, lecz On Mnie posłał.  Dlaczego nie rozumiecie mojej mowy? Bo nie możecie słuchać mojej nauki.  Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i nie wytrwał w prawdzie, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.  A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli mówię prawdę, to dlaczego Mi nie wierzycie?  Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście». ( J, 8, 31-47 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli prawda wyzwala, to nieprawda niewoli."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Paweł II - „Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli” - Jan Paweł II w Liście skierowanym do młodzieży całego świata powtórzył słowa wypowiedziane przez samego Jezusa: „Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli”. Papież był wielkim zwolennikiem tezy, że prawda jest zakorzeniona w wolności i nie ma wolności bez prawdy. Prawda jest tym, co oświetla ludzki umysł. Dlatego już od najwcześniejszych lat ludzie zdobywają różnorodną wiedzę, aby umieć właściwie postrzegać rzeczywistość, umieć ją ocenić. Tylko prawda wiedzie do życia w całkowitej wolności. Celem każdego człowieka powinno być życie w prawdzie. Takie ukierunkowanie wynika z istoty duszy, która pragnie prawdy. Według Jana Pawła II te Jezusowe słowa zawarte w Ewangelii wg św. Jana są jednymi z najważniejszych. Są one bowiem istotą ludzkiego bytu, wewnętrznej jego przestrzeni. Określają one wielkość duszy ludzkiej, godności człowieka. Człowiek jest zobowiązany, by dążyć do prawdy. To poznanie odbywa się na różnych płaszczyznach. Przede wszystkim to usystematyzowana wiedza służy poznawaniu prawdy. Jest to podstawowy i pierwszy krok. Bez wiedzy nie można dostatecznie pojąć wszystkiego. Każdy powinien nieustannie szukać w życiu prawdy, rozwijać się wewnętrznie, by móc to osiągać. Tylko w taki sposób możliwe jest dążenie ku życiu wyzwolonemu, nieskrępowanemu, właściwemu. Prawda nie tylko wiedzie do wolności, ale również do prawdy wyższej, jaką jest wola Boża i zdobywanie progów Królestwa Niebieskiego. Prawda jest więc bezpośrednią drogą do samego Boga. Bez prawdy nie ma rozróżnienia między dobrem i złem, prawami i ich brakiem. Oświecony prawdą umysł równoznaczny jest z duszą, która potrafi wybierać właściwe życiowe drogi, wiodące prosto do życia w Panu. (wypracowania24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie Jezu, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, prosimy Cię, prowadź nas ku prawdzie, albowiem każdy powinien nieustannie szukać w życiu prawdy, rozwijać się wewnętrznie, by móc to osiągać. Tylko w taki sposób możliwe jest dążenie ku życiu wyzwolonemu, nieskrępowanemu, właściwemu. Prawda nie tylko wiedzie do wolności, ale również do prawdy wyższej, jaką jest wola Boża i zdobywanie progów Królestwa Niebieskiego. Prawda jest więc bezpośrednią drogą do samego Boga. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL - Jesteśmy piękne, choć niedoskonałe. Niech codziennie zatem, będzie dla nas Dzień Kobiet! Zadbajmy o to dla siebie i naszych bliskich:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA DO MĘŻCZYZN - KOCHAJMY, SZANUJMY I WSPIERAJMY KOBIETY! UMIEJMY DOSTRZEC I DOCENIĆ ICH BEZCENNĄ WARTOŚĆ. BĄDŹMY RYCERSCY. MOŻEMY ZMIENIĆ POSTAĆ DZISIEJSZEGO OBLICZA ŚWIATA! UWIERZMY W TO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 „Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – Lao Tzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie podróżujemy aby uciec przed życiem, ale aby życie nam nie uciekło” – autor nieznany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży” – duńskie przysłowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie podążaj tam, gdzie wiedzie ścieżka. Pójdź tam, gdzie jej nie ma i wytycz szlak” – amerykański pisarz Ralph Waldo Emerson
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Człowiek nie może odkryć nowych oceanów, dopóki nie znajdzie odwagi żeby stracić z oczu brzeg” – podróżnik i prozaik francuski, laureat Nagrody Nobla André Gide
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nich, coś zupełnie innego niż to po co się pojechało” – szwajcarski podróżnik, fotograf i pisarz Nicolas Bouvier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 „Może faktycznie to nie my wybieramy nasze podróże, tylko one nas?” – polska podróżniczka, redaktor naczelny National Geogrphic Martyna Wojciechowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Tylko przygoda sprawia, że niektórym udaje się poznać siebie.” – francuski pisarz, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury Andre Gide
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Podróże to jedna z rzeczy, na które wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...