Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOCHAM, SZANUJĘ, WSPIERAM

Utworzony przez Gość, 2 lutego 2020 r. o 21:18
Braterstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrzucam nienawiść, brak szacunku i pogardę! Jeśli chcesz, potrafisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BĘDZIESZ MIŁOWAŁ SWEGO BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO" - Jezus powiedział do swoich uczniów: "Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem" (J 13, 34). 2196 Na pytanie, jakie jest pierwsze przykazanie, Jezus odpowiada: "Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych" (Mk 12, 29-31). Święty Paweł Apostoł przypomina o tym: "Kto... miłuje bliźniego, wypełnił Prawo. Albowiem przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, i wszystkie inne - streszczają się w tym nakazie: Miłuj bliźniego swego jak siebie samego! Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa" (Rz 13, 8-10). KKK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bóg jest miłością.” (J 4,8.16)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nam wrócić do Miłości, bo tylko ona określa nasze człowieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłości doświadczamy, miłując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie Jezu, proszę pomóż mi, bo nie umiem kochać, szanować, wspierać ani siebie, ani drugiego czlowieka - Jezu, Ty się tym zajmij! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...