Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” – św. Hieronim

Utworzony przez Gość, 15 grudnia 2019 r. o 21:22
Panie Jezu, zapraszam Cię do tego czasu spotkania z Twoim Słowem i dziękuję za Twoją miłość do mnie. Dziękuję, że umarłeś za każdy mój grzech, że pokonałeś każdą moją słabość na krzyżu. Dzięki temu, teraz mogę doświadczać pełni zbawienia, odkrywając Ciebie w Piśmie Świętym. Ogłaszam Cię jedynym Panem i Zbawicielem całego mojego życia oraz Panem tego czasu, w którym będę odkrywał Ciebie i Twoje działanie w moim życiu. Proszę ześlij na mnie swojego Ducha, by pomógł mi rozumieć Twoje Słowo i wytrwać w tej decyzji. Prowadź mnie do wspólnoty wierzących w której będę wzrastać. Amen. (pakosc-kalwaria.franciszkanie.net)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kochani, serdecznie zachęcam do uważnej lektury Pisma Świętego, zachęcam do korzystania z bogactwa Sakramentów, pokuty i pojednania, Eucharystii, zachęcam do Adoracji Najświętszego Sakramentu, do modlitwy różańcowej codziennej. I proszę Was, niewiedzą nie dajcie się" nabijać w butelkę". Życie jest darem, warto je przeżyć dobrze i mądrze na chwałę Pana Boga. Zachęcam do lektury Dzienniczka św. s.Faustyny - Jezu, ufam Tobie! Starajmy się też być dla siebie życzliwi, i czyńmy dobro, bo dobro wraca i popłaca! Życzę wszystkim pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam serdecznie:) P.S. Proszę wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...