Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 lutego – XXVI Światowy Dzień Chorego

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2018 r. o 20:38
Módlmy się: Za wstawiennictwem św. Ojca Pio, z miłością oddaję moje cierpienie Panu Bogu. Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się, jakby ktoś wyrwał mi serce, Jezu, Ty się tym zajmij! Panie, przyjmij proszę, mój ból i cierpienie i daj mi wytchnienie. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA - W intencji za tę próbę, sprawdzian, egzamin...za DROGĘ...Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie Jezu, polecamy Ci ofiary ucisku, z prośbą, ulituj się nad nami. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: W intencji cierpiących, za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej, ich ból i cierpienie z miłością oddaję i powierzam kochającemu Ojcu. Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie Jezu, najsłabsi są wykorzystywani w różnego rodzaju rozgrywkach, prosimy, Ty się tym zajmij. Ujmij się za nami. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RATUJMY RÓŻAŃCEM POLSKĘ I ŚWIAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boża Kębelska, daj nam poznać skutki Twej zbawiennej opieki. Prośba o cud uzdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Matko Boża, wypraszaj nam potzrebne łaski i proś swojego Syna o zdrowie dla nas, dla wszystkich chorych. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się, prośmy i dziękujmy...wytrwale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłosierdziu Bożemu polacamy chorych i ich bliskich - Jezu, ufam Tobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boża, wstawiaj się za nami, błagamy!  Szczególnie gdy brakuje sił i wytrwałości, oręduj za nami. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do chorych i cierpiących - na Titanicu, wszyscy byli zdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: O potrzebną pomoc, opamiętanie i nawrócenie dla chorych na chciwość. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wierzę w Boga, gdy doskwiera mi ból wszystkiego. Kiedy boli mnie tylko jedna część ciała, pozostaję ateistą."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: W intencji chorych, z prośbą o oczyszczenie. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedak zawołał i Pan go wysłuchał. (Ps 34 (33), 2-3. 17-18. 19 i 23)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: W intencji chorych oraz boleśnie doświadczonych przez los - Jezu, ufam Tobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteś sam. Pozwól sobie pomóc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Z prośbą o wytchnienie w intencji chorych, szczególnie na choroby genetyczne i onkologiczne - Jezu, Ty się tym zajmij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...