Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ból brzucha przy miesiączce

Utworzony przez lolly, 21 grudnia 2019 r. o 18:00
Dziewczyny, jakie są wasze sposoby, mam wrażenie ze na mnie nic nie działa :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam dosyć obfite i bolesne miesiączki, to co Ci mogę podpowiedzieć bo ciepły termofor na brzuch, dobre są też tabletki vemonis femi, one zastępują 2 środki, przeciwbólowy i rozkurczowy i też dosyc szybko działają, dla mnie najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to są bardzo duże bóle to idź lepiej do ginekologa bo może Ci coś dolega. Niech cie przebada. I może też na te bóle antykoncepcje przepisze bo ja jak zaczęłam brać tabletki Belara to moje bóle miesięczne mocno się zmniejszły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa, aby przepisał ci jakieś leki, na ustabilizowanie bólów. Jeżeli jednak wizyta u ginekologa nie wystarczy to mogę polecić ci moją metodę. Tkzw butelka z ciepłą wodą na brzuch, mi zawsze pomaga :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
termofor na ból brzucha ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie właśnie tabletki anty dużo pomogły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu w siebie pakować hormony z takiego powodu, tym bardziej że okres to zazwyzaj 2-3 dni i po problemie, w gorszych momentach mi w zupełności wystarcza vemonis femi, szybko i skuteccznie łagodzi ból i działa rozkurczowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...