Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ból gardła

Utworzony przez urszula5, 26 lutego 2019 r. o 16:31
Co można skutecznego kupić w aptece na ból gardła? Co szybko pomoże na bol ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bardzo boli to idź do lekarza, masz gorączkę? Ja sobie przy zapaleniu gardła kupuję apicold spray z propolisem, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, szybko łagodzi. Dobrze jest mieć tego typu produkt w domowej apteczce, u nas w rodzinie jakiś wirus krąży i dużo osób chorych teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten spray apicold z propolisem można kupić bez recepty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, sama ostatnio go zamawiałam w internetowej aptece i nie potrzeba recepty. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zajrzeć sobie do apteki internetowej Doz, mają duży wybór "wszystkieg" a i do tego wszystko opisane łącznie ze składem. n spokojnie z domu chorując można coś wybrac bez recepty i zamówić. ja korzyystam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ja też często korzystam z Doz.pl Kupuje tam kosmetyki. Bardzo fajna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...