Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ból nogi

Utworzony przez karambaa1234, 5 kwietnia 2020 r. o 15:46
Wieszając firanki tak niefortunnie skoczyłam z krzesła że od wczoraj boli mnie masakrycznie noga :( do lekarza przecież się teraz ani dostać, z domu też wolę nie wychodzić jeśli nie muszę, niedaleko mam aptekę całodobową, ewentualnie tma wyślę kogoś,tylko co kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich doraźnych bóli najlepszy dip rilif, schładza bolące miejsce. Działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takie zwichnięcia/skręcenia faktycznie Dip Rilif będzie pomocny. Ja w takim przypadku sięgam po żel tej marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest ten dip rilif? jak to działa, jest w ogóle dostepne bez recepty? sam szukam czegoś na ten sam ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zmagałam się często z bólem nóg. Okazało się, że to sprawy neurologiczne. Zdiagnozowała to dopiero u mnie neurolog z Krakowa  ******neurologkrakow.com/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...