Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta dodatkowa opłata to 150 zł plus cena zabiegu. Oni sobie w kulki lecą. Ludzie, którzy nie mają takich pieniędzy muszą cierpieć. Podobno SCK UM przyjmuje pacjentów. Rejestracja codziennie od 9 do 9.20 jest pięć miejsc. Zaczęłam dzwonić o 8.50, sygnał ciągły, linia nie zajęta. O 9.18 odbiera babka i informuje mnie, że miejsca są już zajęte. Jak zapytałam się jakim cudem, zaczęła kłamać, że ktoś wcześniej już je zajął. U stomatologa w Wojskowym nie przyjmują, mimo że NFZ podaje, że powinni. Jest różnica między ostrożnością, a tchórzostwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem - trudno - sytuacja jest jaka jest i musimy się do niej przyzwyczaić. I tak dobrze, że są centra medyczne w których lekarze nadal przyjmują (np stomatologia w Corten Medic funkcjonuje świetnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...