Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chce schudnac!

Utworzony przez grubaa, 20 lutego 2013 r. o 22:41
tutaj znajdziesz dobrego dietetyka   ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk   najlepsza dieta jest oparta o prawidłowe nawyki żywieniowe i taki specjalista na pewno pomoże ci wybrać coś specjalnie dla ciebie. jeśli zaczniesz się według nich odżywiać i nie powrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nie będziesz maiła problemów z nadwagą. taki sposób odżywiania nie wymaga wielu wyrzeczeń. pamiętaj też o regularnej aktywności fizycznej. wykonuj zarówno ćwiczenia tlenowe na całe ciało np. pływanie, jazda na rowerze czy jogging, jaki i ćwiczenia siłowe na określone partie ciała, np. brzuszki, przysiady, damskie pompki. inne ćwiczenia znajdziesz na naszej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze odchudzanie warto zacząć od oczyszczania organizmu, w lecie trochę poszalałam z tłustą dietą i niestety odbiło się to na mojej wadze, teraz robię sobie detox, kupiłam sobie takie ziółka ***s://***doz.pl/apteka/p125465-zielnik_doz_dbam_o_kontrole_masy_ciala_herbatka_ziolowa_2_g_10_szt. i piję je 3 razy dziennie. już czuję poprawę, na pewno trawi mi się lepiej i waga powoli ruszyła w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo ja już kilka razy natknęłam się na ten citrosept slim, jakieś informacje jak pierwsze efekty, jak dawkowanie? skład widziałam, że spoko, naturalny bez chemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...