Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

co na tradzik ?

Utworzony przez tradzik, 26 lutego 2013 r. o 12:09
stosowalam antybiotyki, pomagaly na chwile .mydlo siarkowe , nie pomoglo . w kocu mialam zaczac chodzic na solarium. odmowilam wyczytalam cos o lekach ziolowych . dobry pomysl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może, ale musisz uważać, ponieważ niektórych zioła uczulają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laseroterapia, trochę koztuje (~300 zł) i człowiek chodzi jak poparzony ale kuteczna jest i zdecydowanie lepsza niż jakieś tabletki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak po takiej laseroterapii znowu zacznie coś wyskakiwać? Kolejna seria zabiegów? Ja myślę, że jednak najlepiej wybrać się z tym do dermatologa i leczyć trądzik kompleksowo od zewnątrz i od wewnątrz. Warto też przejrzeć co na ten temat mają do powiedzenia serwisy medyczne , na których pojawiają się różne artykuły i poradniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trądzik najlepsze są naturalne specyfiki, nie wywołujące skutków ubocznych. Leczenie trądziku "chemią" nie ma sensu, lepiej wybrać coś na bazie mieszanki ziołowej. Cera od razu jest zdrowsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różne rzeczy. ALe trzeba też dbać o resztę organizmu. Dlatego polecam http://colonpack.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybiotyk faktycznie zadziała po jakimś czasie, ale mogą nastąpić nawroty. tego nie przewidzimy, ale warto wybrać się z tym problemem do dermatologa. ważne jest odpowiednie dbanie o naszą skórę od wewnatrz i od zewnątrz. właściwa dieta i nawyki żywieniowe mogą wiele pomóc, ale czasem warto zafundować naszej cerze jakiś zabieg kosmetyczny, albo przynajmniej jakąś domową kurację. znalazłam ostatnio fajny artykuł o maseczce ryżowej. podobno japonki stosują ją systematycznie i trochę prawdy w tym może być, bo ich skóra jest zazwyczaj nienagannie zdrowa. tutaj jest ten artykuł:  ******kobiety.pl/uroda/maseczka-z-ryzu-japonski-sekret ja zastosowałam ją póki co 2 razy i faktycznie cera zrobiłą się bardziej elastyczna, odżywiona i nabrała blasku. podobno na trądzik działa również bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie że jak jesteśmy pod ścianą to wszystko jest dobre, zioła, leki, antybiotyki, kremy, domowe sposoby itp. może zmień dermatologa, zapytaj o dobrego lekarza ogólnego, zrób badania hormonalne? polecam też strone ***s://ranking.abczdrowie.pl/ gdzie jest kilku dobrych dermatologów, ale musisz czytać opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...