Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej potencjalnych dawców szpiku. Już 61 tys. osób w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 08:33 Powrót do artykułu
DKMS TO REJESTR NIEMIECKI. Dlaczego nie rejestrujecie się w polskich rejestrach dawców szpików? Ich wykaz jest na stronie Poltransplantu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda, proszę nie siać zamieszania. DKMS Polska jest polskim rejestrem. Poza tym, wszystkie rejerstry na świecie są sprzężone z rejestrem globalnym i dawcy poszukuje się na całym świecie. Nie ma ograniczeń ani państwowych ani narodowych. Przed oddaniem dawca nie wie, kto jest biorcą, z jakiego kraju, jakiej narodowości. Moje komórki dostał Czech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DKMS Polska jest oddziałem polskim rejestru niemieckiego. To oczywiste, że dawcy poszukuje się w rejestrach całego świata. To oczywiste, że dawca i biorca mogą być różnych narodowości. To oczywiste, że obowiązuje anonimowość (co nie zmienia faktu, że w przypadku obopólnej zgody, spotkania stron są możliwe i są organizowane np. jako radosne gale). Natomiast w przypadku pobrania szpiku od dawcy zarejestrowanego w rejestrze DKMS, zarabia na tym DKMS. W przypadku pobrania szpiku od dawcy zarejestrowanego w rejestrze X, zarabia na tym rejestr X.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że jak co do czego przyjdzie to dawców brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...