Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Burmistrz Madrytu zamyka zakłady pogrzebowe. Brakuje miejsc na ciała ofiar COVID!" - zostań w domu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy wracający z zagranicy byli poddawani kwarantannie w ośrodkach odosobnienia nie mielibyśmy tyle tego syfu. Tak sobie myślę, że gdyby granice zamknięto zanim to świństwo do nas dotarło a kiedy było już u granic dziś żylibyśmy normalnie. Tak sobie myślę, że wybory prezydenckie, na które tak bardzo naciska PIS aby odbyły się w terminie są g...wno warte. Tak sobie myślę, że oPOzycja poza ujadaniem nie ma nic ważnego do POwiedzenia i tylko jątrzy zamiast pomagać. Tak sobie myślę, że koryto jest wciąż to samo tylko świnie się zmieniają a ludzkie życie jak niewiele znaczyło tak teraz jest POdobnie. Jesteśmy w obliczu śmierci, wszyscy, bez względu na wiek a partie nadal próbują zeżreć się żywcem nawzajem. Dla nich liczą się wybory i polityka. Dla jednych i drugich. I to jest przytłaczające...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motormaxx, w swojej krytyce polityków nie podniósł jednej zasadniczej sprawy: wszyscy oni tańczą wokół Prezesa Kaczyńskiego, dla którego dzisiaj najważniejszym wyzwaniem jest doprowadzenie do wyborów, a nie walka z koronawirusem. Jakie siły pozwalają Prezesowi prowadzić ten obłędny taniec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...