Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy aptekarz może odmówić sprzedaży środków antykoncepcyjnych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2017 r. o 15:57 Powrót do artykułu
a czy ja mogę odmówić dania cipy chłopu, barany pisowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no może jak nie ma recepty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam fakt absurdalności takiego tłumaczenia, ale idąc dalej można spodziewać się, ze organy nadzorujące obrót farmaceutyczny zarządzą, aby takie placówki opatrywać stosowną informacją o "Klauzuli sumienia" obowiązującej w danym punkcie"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barman może odmówić podania piwa z sokiem powołując się na klauzulę sumienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyznawcy pisowskiej religii! tfuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę lekarz (np. świadek Jehowy) powołując się na klauzulę sumienia odmówi komuś transfuzji krwi a kasjerki w Biedronce będą odmawiały sprzedaży prezerwatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekamy czaso, że w aptekach będą sprzedawać wodę swiecona, różańce i modlitewniki od rydzyka. Jako lekarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mało to aptek? Nie chce się pójść kawałek, tylko wrzeszczeć na forach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie sąd pracy powinień o tym decydować? Z drugiej strony apteka to taki sklep z medykamentami, skoro nie chcą sprzedawać takich tabletek to ich sprawa. Ja w każdym razie nawet syropu tam nie kupię. A w przyszłorocznych wyborach zagłosuję na PiS. Dlaczego? Bo obecnie mam wybór i nie cisnął podatkami jak za PO. I jeszcze jedno, jak PO rządzi zawsze na świecie jest zła koniunktura. ZAWSZE!!! Co do aptek. W okolicy mam 7. A jak kogoś ciśnie to może zamówić owe tabletki za 50zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za chwilę lekarz (np. świadek Jehowy) powołując się na klauzulę sumienia odmówi komuś transfuzji krwi a kasjerki w Biedronce będą odmawiały sprzedaży prezerwatyw.
 kasjerki będą prosiły o okazanie organu aby dobrać wielkość gumy dla pełnego komfortu klienta, z takim podejściem do klienta Biedronka znowu osiagnie sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzcie recepty od dermatologów na leczenie trądziku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klausula sumienia, to faktycznie może być kabaretowym hitem. Niemniej o to powinno się pytać kandydata przed podjęciem studiów na tym kierunku. To tak jakby wegetarianina, czy wegana uczyć na rzeźnika. To jest wyrzucenie kasy w błoto. Czy ktoś widział jehowego chirurga? Zgadnijcie dlaczego. Ktoś popełnił błąd przy rekrutacji. Z drugiej strony mieszkancy miast nie mają się czym przejmować. Gorzej z gminnymi osadami, gdzie istnieje jedna apteka. Powinno stworzyć się prawo, gdzie jedyna apteka w miejscowośvi nie może zasłaniać się klausulą sumienia. W Konstytucji owszem jest wolność wyznania, ale nic na temat narzucania go siłą. Jestem jeszcze Katolikiem, ale jak każą mi wyjmować dywanik 5 razy dziennie i bić pokłony w kierunku Mekki to chyba zwątpię w ten kraj. A przecież sumienie każdego Saudyjczyka tak nakazuje czynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jehovah’s witnesses and blood – tens of thousands dead in hidden tragedy. ******jw-org.info/2017/08/svideteli-iegovy-i-krov-desjatki-tysjach-zhertv-skrytoj-tragedii.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno tak być - idziesz na lekarza albo aptekarza, wiesz z czym się wiąże ten zawód, więc to akceptujesz albo nie, masz wybór. Nieługo piekarz mi nie sprzeda chleba bo ma inne poglądy niż ja. Praca to praca, poglądy można miec prywatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...