Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe szczepienia dla dziewczynek przeciwko HPV. "Kto pierwszy, ten lepszy”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 22:08 Powrót do artykułu
A dla czego tylko dla dziewczynek ?? Gdzie równouprawnienie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mała dziewczynka może się zarazić wirusem HPV ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dzieci samorządowcy swoje zaszczepią? Niech dadzą przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szczepienie przeciw HPV może obniżać dzietność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ta szczepionka nie jest przebadana do końca zobaczcie filmik co się dzieje z dziewczynkami po tej szczepionce masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 lip 2018 In addition to Japan banning HPV, Israel also wants to: SANevax.org/israel-citizens-request-hpv-vaccineban/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Israel szczepi swoje dzieci? Jeśli oni szczepią, to i my - jeśli nie, to precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy na wynagrodzenia dla swoich pośredników w sprawowaniu władzy powinni przeznaczyć 50% obecnego budżetu na fundusz płac i powiedzieć: "Kto pierwszy, ten lepszy”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej szczepionce dziewczynka będzie bezplodna. Radzę obejrzeć film na YouTube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być inne zawołanie bojowe SANEPIDU: KTO PIERWSZY TEN SZYBCIEJ ZACHORUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby zakladano, ze kazda z tych dziewczynek kiedy dorosnie to bedzie sie "puszczac"? PS: mezczyzni tez choruja na HPV (jeden ze skutkow to rak pracia) a wiec nie mam pojecia dlaczego szczepi sie tylko dziewczynki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym wypadku lubelska ciemnota i zabobon mogą zatrzymać swoje dzieci w domu i nie pozwolić na szczepienie - zagrożenie epidemiologiczne dla reszty społeczeństwa nie istnieje a jeśli w przyszłości króraś z tych dziewczynek zachoruje będzie mogła podziękować swoim rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamują wyścig do szczepionkowej kastracji. Otumanieni rodzice skażą swe dzieci na bezpłodność. Zbrodnicza praktyka w wersji reklamowanej przez sprzedajne władze i media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mała dziewczynka może się zarazić wirusem HPV ????
Sprzedajni urzędnicy mogą znać odpowiedź na to pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szcepionka to zło, czytałam tyle złych informacji na jej temat.Nawet przypadki smiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swoje dzieci zaszczepię na pewno jeśli to będzie możliwe, sama zmagam się z tym wirusem i cały czas boję się raka szyjki macicy, kupiłam nawet papilocare bo słyszałam że ten żel pomaga go usnąć, liczę na to że się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...