Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dermatolodzy: lepiej nie wystawiać dziecka na słońce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2018 r. o 22:19 Powrót do artykułu
Najlepiej kupić telefon i zamknąć dziecko w piwnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słońce to bomba termojądrowa odsunieta na nieco dalszą odległość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie nazwiska Dermatologów. Rozumiem, że wszystko w nadmiarze szkodzi. Pytanie, w jaki sposób ma być produkowana wit D przez organizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka (3l) odkąd tylko zaczęła chodzić, całe lato śmiga na golasa po działce, ma piękną i zdrową skórę. A odnośnie artykułu - założę się, że ci "dermatolodzy" dostają wspaniałe prezenty od przedstawicieli koncernów farmaceutycznych żeby pitolić takie farmazony i przy okazji polecić suplement diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W warstwie podstawowej skóry dziecka jest dużo komórek macierzystych, które łatwo ulegają mutacjom pod wpływem promieniowania słonecznego" A gdzie syntez witaminy D tak istotnej dla naszego zdrowia?? Jak się nasmarujemy kremami z filtrem i dzieci pozamykamy z tabletami w piwnicy to na kogo nam wyrosną? a swoja droga poźniej napiszecie o super preparatach z witaminą d które trzeba przyjmować bo mamy zbyt niski poziom witaminy D. Mówi się że niski poziom tej witaminy jest powiązany z chorobami autoimmunologicznymi. Być może jest on spowodowany naduzywaniem chociażby kremów z wysokimi filtrami uv. itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Anglii dzieci zapadają na krzywicę stóp, bo... brakuje tam dni słonecznych. Słońce jest konieczne, by otrzymać odpowiednią dawkę witaminy D. Tylko kretyn zamyka dziecko w domu z obawy przed Słońcem. Jest pogoda, to maluchy mają się wybiegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już ku.r.wa nie wiem co te lemingi spod kolorowej flagi niedługo wymyślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej skonsultować się dobrym dermatologiem dziecięcym , a filtry nikomu jeszcze nie zaszkodziły tutaj jest sporo info ***s://ranking.abczdrowie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie szukam jakiegoś dobrego dermatologa dla dziecka, albo nawet alergologa z lublina. polecicie kogoś? ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/lublin moja córka ma 5 lat i cały czas pojawiają się jej swędzące plamki na naogach, które rozdrapuje do krwi. wcześniej dermatolog nic nie pomogła, poleciła tylko jakieś kosmetyki i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...