Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duża zmiana w gabinetach lekarskich. To już od grudnia

Utworzony przez HelenJones, 9 października 2018 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli beda jeszcze dluzej "siedziec w kompie" zamiast zajac sie pacjentami? Jak to bylo, ze kiedy bez komputerow badanie czy wizyta w urzedzie trwala krocej niz teraz kiedy wszedzie sa komputery, jest wiecej lekarzy i urzedasow a wszystko dziala jakby niedzialalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się jeszcze okaże, czy będzie rewolucja:) raczej nie będzie zwolnień w ogóle:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję średnio 80 godzin w tygodniu (z dyżurami) i może jeszcze będę poświęcała swój wolny czas w sobotę na spełnianie zachcianek ZUSu? Kontrakt z NFZ placówek w których pracuję obejmuje procedury lecznicze/medyczne natomiast orzekanie o ewentualnej niezdolności do pracy to już całkiem coś innego. ZUS chciałby mieć to wszystko za darmo a wystawianie zwolnień związane jest z dodatkowymi czynnościami oraz kosztami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałam niedawno takie zwolnienie. Jego wystawienie zajęło lekarce jakąś minutę. Miałam tylko wątpliwość, czy jak źle zrozumiem do kiedy jestem na zwolnieniu, to nie mam żadnego poświadczenia od lekarza. To pewien mankament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ciągłe wymysły i utrudnienia nie mają końca? Dokąd to zmierza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...