Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekologiczne kosmetyki

Utworzony przez lenka, 10 grudnia 2019 r. o 08:24
Hej, witam wszystkich. Postanowiłam przejść na ekologiczną pielęgnację, bo ta drogeryjna nie służy mojej cerze i teraz pytanie – gdzie kupić naturalne kosmetyki o jak najlepszych składach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kupujesz w sprawdzonej miejscu, to nie ma się czego obawiać. Przede wszystkim trzeba się nauczyć czytać składy. Trzeba wiedzieć, za co jest odpowiedzialny dany składnik, a wtedy nie ma żadnego problemu. Ja na przykład kupuję kosmetyki w tym sklepie ***s://e-naturalne.pl/ i mam pewność, że wszystkie są organiczne i bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest fajnie, bo nawet w salonach urody mają naturalne metody depilacji. Ja chodzę do ESTHE w Lublinie na depilację pastą cukrową, jest to bardziej ekologiczne rozwiązanie, a działa cuda, no i w samym salonie panie są świetne, jest tam naprawdę dobra atmosfera, polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...