Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

elektryczna szczoteczka do zębów

Utworzony przez ząb, 3 sierpnia 2012 r. o 11:46
Szczoteczka miękka, klasyczna, zmieniana co kilka miesięcy i problemu nie ma. Wysłużone szczoteczki tak naprawdę bardziej szkodzą niż faktycznie pozytywnie wpływają na zdrowie - zwracajcie na te kwestie uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Używajcie ajony bez fluoru. To naprawdę wystarczy dla utrzymania zębów w zdrowiu. Z dnia na dzień te efekty nie przyjdą, ale dzięki systematyczności i zaangażowaniu, cele na pewno zrealizujecie. Po prostu systematycznie działajcie, to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra pasta, szczotkowanie, częste zmiany szczoteczki i ogólnie zdrowe podejście do zębów. Przywrócicie im normalność w bardzo krótkim czasie, ale również wymaga to z waszej strony stałego zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem fanem szczoteczek soniczych. Szybkość, precyzja i to jak mało miejsca zajmują sprawia że to mój nieodłączny gadżet codziennego użytku. Oczywiście ważne jest aby sprzęt był dobrej jakości żeby wykluczyć awaryjność i potrzebę częstego kupna. Ale tak jak zapewne każdy z nas posiadam swój ulubiony, sprawdzony sklep ze szczoteczkami sonicznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam szczoteczkę z Oral B Vitality (taką http://zdrowszyusmiech.pl/oral-b-vitality-rewelacyjna-szczoteczka-marki-braun/) i jestem z niej bardzo zadowolona, także polecam, szczególnie, że jest to jedna z najtańszych na rynku.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2016 r. o 10:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam szczoteczki elektryczne i nie wyobrażam sobie wrócenie do tradycyjnego mycia zębów. Przed tygodniem zamówiłam nową szczoteczkę w sklepie internetowym, wybrałam taki model http://www.vobis.pl/philips-hx9352/04-2-151810.html jest świetna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Szczoteczka może być nawet normalna, aby tylko była odpowiednio i systematycznie stosowana. Szczoteczki wymienia się co kilka miesięcy i dopiero wtedy nie mają one negatywnego wpływu na zęby - a przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna, miękka, często zmieniana - to u mnie wystarczyło do doprowadzenia zębów do normalności. Podstawowe kroki, bez cudownych metod i docelowo efekt na pewno będą w porządku. Ja ze swoimi zębami nie mam problemów, są w optymalnej kondycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajona, miękka szczoteczka - wystarczy. Problem krwawienia udało mi się wyeliminować w kilka tygodni i powiedzmy, że dzięki temu wszelkie ślady zniknęły - krwawienie już nie powróciło, zęby zrobiły się normalne. A jak będzie dalej? Czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też potwierdzam skuteczność działania ajony, doskonale wiem, jak fajny dała mi efekt, jak mocno odmieniła sytuację i w tym momencie to wszystko naprawdę wygląda w porządku. Doprowadzenie zębów i dziąseł do normalności wymaga podstaw, a nie jakiegoś cudownego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...