Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie można wykupić e-receptę?

Utworzony przez Daria wa, 28 maja 2019 r. o 13:48
Gdzie jest możliwość wykupienia e-recepty? Chciałabym móc skorzystać z tej opcj, ale byłam w kilku aptekach i jeszcze tgo nie stosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A próbowałaś w aptekach doz? Wiem, że tam właśnie realizują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, chociaż sama nie miałam jeszcze okazji korzystać (nie wiem jak to konkretnie działa), ale na mojej aptece (właśnie DOZ) na drzwiach jest duża najlejka z informacją, że e-recepty realizują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej apteki Doz i tam gdzie jest naklejka. A korzystanie z e-recepty jest bardzo proste. po szczegóły odsyłam na pacjent.gov.pl. Korzystam i zaoszczedza mi to dużo czasu z racji częstego zapotrzebowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, a orientujecie się może jak to jest z kwestią odpisów od takiej e-recepty? Co w sytuacji, kiedy nie będzie danego leku w aptece?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem taką sytuację w aptece DOZ, receptę zrealizowali mi gdy lek był już dostepny. To nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, nie potrzebujesz nawet odpisu brać fizycznie, bo mają w systemie. W DOZ bez problemu to ogarniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mogę zrezlizować taką receptę za kogoś? W sytuacji, kiedy dana konkretna osoba nie może wychodzić z domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej możesz załatwić to za kogoś nie ma problemu. Jeśli nie wiesz co robic zajrzyj sobie na pacjent.gov.pl tam znajdziesz wszystkie informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tak na chłopski rozum, najpierw muszę zarejestrować konto na tej stronie, tak? Później dopiero mogę realizować e-receptę? Na tym koncie mam też wgląd w historię swojej choroby? Mam plan w tym tygodniu wybrać się do DOZ, zobaczymy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś już rejestrował się tam na tej stronie? Tam sie jakoś czeka na weryfikację? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rejestrujesz się na stronie. Potem możesz realizować e-recepty. N prawde warto ajrzeć na tą stronkę Pacjent.gov.pl, tam można o wsszystkim poczytac i się dowiedzieć. polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w aptece trzeba jakoś wcześniej farmaceucie zasygnalizować, że będę realizować e-receptę? Oni muszą jakoś się przygotować, czy realizują je standardowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gruncie rzeczy nic nie musisz. Proponuje zajrzyj sobie na Pacjent.gov.pl tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję za podpowiedz, na pewno się zapoznam i mam nadzieję że mi to coś rozjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy realizacja takiej elektronicznej recepty trwa dłużej niż tradycyjnej, papierowej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, zupełnie nie, dlaczego miałoby to trwać dłużej? Śmiem twierdzić, że nawet szybciej ;) Jasne, jeśli farmaceutki są zorientowane, ale w DOZie bez problemu, szybko zrealizujesz taką elektroniczną receptę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...