Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Haluksy

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2016 r. o 21:36
Macie też   ten problem? ciężko jest dziś   o  dobrych lekarzy którzy   owym poblemem potrafią się   zająć ,  wiem coś o tym  bo  mam   taki  problem   trafilam na  dr. Popowa  Marcina   z  Poznania  w Centrum Medycznym PANACEA bardzo doby lekarz   fachowiec   w   tej dziedzinie  warto  o tym wspomniec   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też   tam leczyłem swoje haluksy   Dr. Popow  jest   w tej dziedzinie   achowcem do tego ma świetne podejście do  pacjentów   a co ważne leczą   opeacyjnie   nie zakładając  gipsu w szpitalach  publicznych wygląda    to  tak iż  zakładają  jakieś druty   do tego gips   a ty się męcz  człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haluksy maja  to do siebie  że   są  mało   komfortowe  a często uciążliwe  , PANACEA z Poznania leczy je  w sposób mało inwazyjny  cena może nie zachwyca  ale i tak   nie jest to  doga operacja   dla mnie liczy się fakt iż    tam leczą haluksy   stosukowo   szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłam u dr Popowa! z tym, że ja byłam w HalluxCenter, bo wiele osób mówiło, że to najlepsza klinika w Polsce jeśli chodzi o halluksy właśnie. No i się nie zawiodłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalnie jechałam do Poznania, żeby Popow mnie zoperował. Jest chyba najlepszym lekarzem w Polsce jeśli chodzi o tę dziedzinę. HalluxCenter zapewniło świetne warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam zauważać iż   coraz więcej ludzi leczy   się  u Popowa   w  HalluxCenter  nie  dziwi mnie ten fakt ,  skoro  tam leczy się  Haluksy najlepiej ,  a rehabilitacja    nie jest długotrwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co  ważne myślę   dla każdego pacjenta  wcale nie tak drogo po zabiegu  w Panacea szybko wraca się  do domu ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam   leczę   się w Panacea znam dr. Popowa  lekarz  ten poważnie podchodzi do pacjentów , i leczy ich  bardzo dobrze   wcale  nie drogo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, co do opinii odnośnie dr Popowa. Warto do niego jechać na drugi koniec Polski. Sama leczyłam się u niego w Hallux Center.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr.Popow   to dość  znany   doktor  ,  świetnie znają  się  na leczeniu haluksów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, dr Popow to specjalista pierwsza klasa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Panacea była dwa razy   czeka mnie trzeci raz    ale to już  konsultacja po operacyjna  nie wyobrażam sobie innego lekarza  jak  Marcin Popow   to   bardzo dobry lekarz od haluksów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli choroba nie jest w zaawansowanym stadium można spróbować samodzielnego leczenia haluksów poprzez nosze specjalnego stabilizatora: http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/jak-leczyc-halluksy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  tez   wybieram się   do Panacea    do  Popowa  trochę się  boję ale  jestem dobrej myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja używam Bunito Duo na mój problem i widzę poprawę, uważam, że wart swej ceny :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zauważyłam, ze robią mi się haluksy to zaczęłam nosić wkłądki stepforward i tak już od jakiegoś czasu. Nie mam teraz problemów z koślawym paluchem.. Trzeba szybko reagować. No i czasem zrezygnować z chodzenia w wysokich butach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie macie zdanie o aparatach i opaskach na haluksy? na stronie ***haluksy-leczenie.pl/przygotowac-odpowiednie-obuwie-haluksy/ czytałam że mogą być bardzo pomocne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowłam się na wkładki robione na zamówienie, indywudalnie w Instytucie Podologicznym i to dla mnie okazało się bardzo skuteczne, jest mi o wiele łatwiej, lżej i wygodniej. Co najważniejsze już tak nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie też   ten problem? ciężko jest dziś   o  dobrych lekarzy którzy   owym poblemem potrafią się   zająć ,  wiem coś o tym  bo  mam   taki  problem   trafilam na  dr. Popowa  Marcina   z  Poznania  w Centrum Medycznym PANACEA bardzo doby lekarz   fachowiec   w   tej dziedzinie  warto  o tym wspomniec  
 Warto spróbowac wyleczyć haluksy bez operacji. Doświadczony specjalista z zakresu fizjoterapii ortopodologicznej może wiele zdziałać. ***s://centrum-kore.pl/aktualnosci/leczenie-haluksow-poznan-swarzedz-wrzesnia-poznan-gniezno-halluxy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...