Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile czasu trzeba czekać w kolejce na badania? Nowe dane NFZ

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2019 r. o 21:38 Powrót do artykułu
To co było kilka lat temu to była patologia. Na szczęście teraz wszystko normalnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, czas oczekiwania na kremację jest kilkanaście razy krótszy niż czas oczekiwania na na rezonans. Pozdrowienia dla NFZ i tych co mają tam tak dobre samopoczucie i wieszczą sukcesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co było kilka lat temu to była patologia. Na szczęście teraz wszystko normalnieje.
 Inaczej mówiąc: staliśmy na skraju przepaści. Teraz uczyniono duży krok naprzód . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co było kilka lat temu to była patologia. Na szczęście teraz wszystko normalnieje.
 dziś patologia stała się normalnością. pisowski rząd głosi sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się człowiek zapisze na rezonans prywatnie to badanie można zrobić i na drugi dzień. Opis i wynik badania do odbioru po kilku dniach. A co najśmieszniejsze to w tym samym miejscu zapisanie się na badanie z ramach NFZ czeka się już miesiącami. Normalnie cud co te pieniążki mogą zdziałać. Krócej by było jakby NFZ wypłacał za skierowanie na badania żywą kasę pacjentowi i ten robił sobie odpłatnie badanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się człowiek zapisze na rezonans prywatnie to badanie można zrobić i na drugi dzień. Opis i wynik badania do odbioru po kilku dniach. A co najśmieszniejsze to w tym samym miejscu zapisanie się na badanie z ramach  NFZ czeka się już miesiącami. Normalnie cud co te pieniążki mogą zdziałać. Krócej by było jakby NFZ wypłacał za skierowanie na badania żywą kasę  pacjentowi i ten robił sobie odpłatnie badanie.
 Bo jakiś idiota wymyślił limitowanie badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego mój ojciec czekał na tomograf w lublinie szpital wojewódzki 3 miesiące po to żeby się dowiedzieć ze nie zrobią badania bo jego waga przekracza 120 kilo a łóżko jest przeznaczone do max 120 i są obawy ze jebnie z tym łóżkiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ZUS szybciej i sprawniej wypłaca zasiłki pogrzebowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się człowiek zapisze na rezonans prywatnie to badanie można zrobić i na drugi dzień. Opis i wynik badania do odbioru po kilku dniach. A co najśmieszniejsze to w tym samym miejscu zapisanie się na badanie z ramach  NFZ czeka się już miesiącami. Normalnie cud co te pieniążki mogą zdziałać. Krócej by było jakby NFZ wypłacał za skierowanie na badania żywą kasę  pacjentowi i ten robił sobie odpłatnie badanie.
 Prywatnie to moga sobie robić badania te cholerne przeklete plusy bo dostają za darmo pieniądze, bo uczciwych ludzi pracy nie stać na prywatne badania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USG brzucha - okres oczekiwania w Centrum Onkologii wynosi prawie 9 miesięcy. Po prostu kpiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, czas oczekiwania na kremację jest kilkanaście razy krótszy niż czas oczekiwania na na rezonans. Pozdrowienia dla NFZ i tych co mają tam tak dobre samopoczucie i wieszczą sukcesy.
 Ja by nie pozdrawiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapisałam się na USG jamy brzusznej  w Zagiel Med na ul. ZANA  na NFZ   w poniedzialek i dostałam najbliższy  termin na piątek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest NFZ kto wytworzył ten twór ile zarabiają dyrektorzy kierownicy rzecznik i badacze pisma ile kasy mogło pójść na chorą xsluzbe zdrowia kolejki miesiącami się ciągną a jak zapłacisz oczywiście chwila moment jesteś przyjęty chory kraj macie rządy SLD PO PSL i stujta w kolejkach i nie marudzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co, czas oczekiwania na kremację jest kilkanaście razy krótszy niż czas oczekiwania na na rezonans. Pozdrowienia dla NFZ i tych co mają tam tak dobre samopoczucie i wieszczą sukcesy.
 I tyle w temacie. Jest sukces, tylko jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd te dane!! Na tomografię w PSK4 zapisano prmnie za 4 tygodnie, oczywiście nie na cito !! A jeszcze w 2014 roku czekałam 5 miesięcy !!!! Więć jest NAPRAWDĘ znacznie krócej, co by nie mówić ... Nie wierzyłam, że są takie krótkie terminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezonans miałam wykonany na początku lipca ( Rzeszów- Szpital -dwójka), a na badanie czekałam ok. pół roku. Już drugi raz pytam się o wyniki i niestety jeszcze nie ma. Dlatego może nie należy liczyć czasu oczekiwania do badania a do momentu gdy będą wyniki. U mnie to trwa już w sumie prawie 8 miesięcy od zapisania się na badanie. Nie rejestrowałam się na wizytę do lekarza bo nie miałam wyników, ale teraz chyba muszę, bo przecież tam też jest kolejka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja umawiałąm się w Warszawie do ***s://radiomedica.pl/  Czekałam bardzo krtóko 2-3 dni , badanie wykonują na bardzo dobrym aparacie 3T, nowy,  także obraz jest bardzo dokładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rezonans robiłam prywatnie w Warszawie w ***s://radiomedica.pl/ Mają krótkie terminy ale dla mnie też było ważne, że mają bardzo dobry aparat, który daje najlepszej jakosci obrazy dzięki czemu diagnoza jest szybciej i sprawniej wystawiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystkie badania wykonuję na NFZ. Kolejki w zależności od miejsca. Ostatnio dostałem skieorwanie od doktora  ******szperzynski.pl/. Na badanie czekałem zaledwie 2 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...