Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jak się pozbyć stresu

Utworzony przez Asia, 9 stycznia 2014 r. o 22:54
Wszystkim stres wydaje się bardzo powszechnym zjawiskiem, jednak nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego jak wielkie szkody może wyrządzić w naszym organizmie, ja się przekonałam na własnej skórze. Chciałabym zapytać was jak radzicie sobie ze stresem, praca, dom, dzieci, nadmiar obowiązków, problemy... to wszystko doprowadziło do tego, że mam ciągle migreny i bóle żołądka... Jak sobie z tym poradzić.?   Proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsultowałaś to z lekarzem? W takiej sytuacji radzę skonsultować Twój stan ze specjalistą, ponieważ może być naprawdę gorzej, a w domu możesz zawsze stosować relaksacyjne kąpiele, spacery, w ogóle sport dobrze wpływa na kondycję ciała i umysłu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak konsultowałam, dostałam leki na nerwicę wywołaną przez stres stąd takie problemy z żołądkiem, szukam czegoś innego. Ja już naprawdę szukam pomocy wszędzie, nie wierzę, że nie da się tego wyleczyć innym sposobem niż tylko leki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Asiu nie znam podłoża Pani problemów ale z doświadczenia wiem, że leki to nie wszystko. Lekarz wysłucha, przepisze leki i tyle. Tak można miesiącami ale tak naprawdę to nic nie zmieni. Jeżeli w życiu codziennym nie ma Pani bratniej, neutralnej duszy, z którą mogłaby przegadać wszystkie problematyczne kwestie i wspólnie znaleźć rozwiązanie to proszę poszukać dobrego psychologa. Terapia pomaga ale będzie bardziej efektywna jeżeli Pani w jakikolwiek sposób będzie potrafiła choć na chwilę oderwać się od problemów i znajdzie w tym wszystkim sens by iść. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie popieram mercios2. Ciężko jest wyplątać się z problemów, oderwać od rzeczywistości samemu. Poleciłabym jednak  skorzystać z usług jakiegoś terapeuty.. 
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2014 r. o 11:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  Ja osobiście jakiś czas temu chodziłem na wizyty do trenerki medytacji, fajna sprawa jeśli ktoś się zna na rzeczy, Również miałem problemy, nie byłem w tym wszystkim sam. Korzystałem również z poleconego mi systemy NArelaks, z tego co wiem dużo osób z niego korzystało i korzysta nadal, tutaj http://narelaks.pl/  można poczytać na ten temat, wydaje mi się, że warto się nad tym zastanowić, ponieważ to chodzi o zdrowie, które raz utracone ciężko później przywołać do poprzedniego stanu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rzuciłam stresującą pracę i przeszło jak ręką odjął. Bezrobocie i szukanie nowej okazało sie mniej stresujące niż wieczne pretensje szefa i czekanie na zaległą wypłatę. Problemy finansowe, te same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stresująca pracy i jeszcze bardziej stresujący szef, potrafi niejednego doprowadzić do ostateczności. Czasami faktycznie lepiej zmienić pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyeliminować źródło stresu :) Często ludzie uciekają w alkohol co jest okropnym błędem. Tak było w moim przypadku uzależniłem się, na szczęście mam przyjaciół którzy mi pomogli i skontaktowali z kliniką leczenia uzależnień w Warszawie http://www.odtruwamy.pl/ jak narazie jest sukces ponieważ od pół roku nie wziąłem alkoholu do ust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej poczytać o tym co jest najlepsze na stres. Ja słyszałam, ze http://www.naturala.pl/Produkt/80/gaba dobrze działa. Zastanawiam się, czy sobie nie kupić, stosował może ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko jest walczyć ze stresem, polecam na początek ukojenie dla ciała, co potem przenosi się także na duszę. Zatem proponuje byście sobie zorganizowali masaż relaksacyjny, nawet we własnym domowym zaciszu. Niezbędne akcesoria do tego możecie nabyc np. w sklepie juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masaż czy kąpiel może nas tylko zrelaksować, przynieść ukojenie po ciężkim dniu, ale na pewno nie rozwiąże problemu długotrwałego stresu czy nerwicy. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest psychoterapia - pomaga zapanować nad stresem a jeśli stan jest już bardzo zaawansowany konieczna jest wizyta u psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stresu chyba calkowicie nie da sie pozbyc ja przynajmniej tego nie potrafie :D grunt to nie dac sie zwariowac, sam jak mam nawał w pracy to potem nie mogę z tych wszystkich emocji spac, probowalem róznych metod ale najlepiej to mi nervomix sen pomaga bo sie jakos po nimc zuje bardziej rozluzniony, latwiej mi zasnac po ciezkim dniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze, że stres wpływa też na nasz sen i często wywołuje bezsenność. jesteśmy dlatego jeszcze bardziej zmęczeni i tak koło właściwie się zamyka. natomiast odpowiednia ilość snu oraz jego jakość potrafi naprawdę zbawiennie działać na człowieka i jego psychikę. tutaj macie artykuł, którym można znaleźć kilka ciekawych rozwiązań tego problemu ******kobiety.pl/fit/nie-wyspalas-sie-pewnie-zjesz-duzo-i-niezdrowo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym stresem to prawda. A że dotyczy każdego to już inna sprawa. U mniej najgorzej jest jak przychodzi sesja, bo zawsze mam wrażenie, że zbyt mało umiem i wtedy ze snem problem. Nervomix na sen jest skuteczny i na szczęście ziołowy na melisie. Na pewno jest sporo racji, że brak snu źle wpływa na psychikę. O kiepskim funkcjonowaniu nawet nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poćwicz, znajdź sobie jakieś hobby, zapros kolezanke, idź do kina, na basen, na aerobik ;) jest duzo sposobów. nie daj się ;) jak nie możesz już sobie zupełnie poradzić pomyśl o wizycie u dobrego psychologa, zapytaj o niego lekarza ogólnego albo poszukaj w internecie, np tu ***s://ranking.abczdrowie.pl/ tyle że proponuje czytać opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze stresem, to jest często taki problem, że jak zaatakuje, to kino nie pomoże. To znaczy oderwie na chwilę myśli od tego, co wywołuje stres, ale czasem to nie wystarczy, bo złe myśli powrócą. Równiez optuję za czymś takim jak nervomix, bo zwyczajnie pomaga. Co nie znaczy, że jak ktoś ma czas, to dobry film też może pomóc, czy filiżanka czekolady (no może nie w upały).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten nervomix szybko działa? Jestem mocno spięta non stop, mam problemy w pracy i nie potrafię sie jakoś odnaleźć w sytuacji, nie wiem czy przedłużą mi umowę a mam tylko do końca sierpnia, plany wakacyjne wiszą na włosku, ciężko myśleć o urlopie jak się nie wiem co dalej i przez to jestem rozdrażniona, łatwo mni wytraćic z równowagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie działa szybko, ale to bardzo indywidualna sprawa, która zależy także od przyczyny stresu. Jak wcześniej pisałam, warto połączyć to z innymi metodami, które pomoga na oderwać się od problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuupiłam sobie duże opakowanie nervomixa control i biorę od paru dni,widzę różnicę, czuję się spokojniejsza, łatwiej mi w pracy wytrzymać te kilka godzin, czekam na decyzję o dalejszej pracy w mniejszych nerwach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...