Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Potwierdził to minister zdrowia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2020 r. o 08:17 Powrót do artykułu
... w Polsce to nowe wirusowe wariactwo znów napędzają media. Top zaraz po nadzwyczajnej kascie najbardziej kulawy aspekt tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymczasem krzysztof żuk zachęca do korzystania z komunikacji miejskiej
  Jaką trzeba być gnidą aby zagrożenie epidemią wykorzystywać do hejtowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zacznie unikać mieszkańców Lublina? A nie, on już to robi.
  Jaką trzeba być gnidą aby zagrożenie epidemią wykorzystywać do hejtowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Osobowirus zawitał do tego kraju. Ja i Mój partner bardzo się cieszymy z tego powodu. I pamiętaj Osobowirusie nic się nie bój Ja i Mój partner chętnie Cię u nas w domu ugościmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na towarzysza ministra to dostrzegam oznaki groźniejszych chorób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce mamy pierwsze zakażenie koronawirusem i już wszyscy chcą mieć maseczkę. Co roku ponad 36 milionów ludzi umiera na AIDS, a ludzie dalej nie używają prezerwatyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, bo po uchwaleniu tej ustawy o COVID-19 nagle mamy już przypadek tego wirusa w PL ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechal w strefe zagrozenia na karnawal. Powinien teraz placic za cale zamieszanie i swoje leczenie z wlasnej kieszeni. Ciekawe ile ludzi juz zarazil. Takich niodpowiedzialnych debili jest niestety pelno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz z wrocławskiego kościoła pw. św. Michała Archanioła podczas niedzielnej mszy stwierdził, że koronawirus to kara za grzechy, w tym homoseksualizm i aborcję, i tylko modlitwa może uchronić ludzi przed epidemią. Wrocławska kuria odcięła się od słów duchownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, wreszcie głupki doczekały się wiruska w koronie. Kilka miesięcy mielenia tematu przyniosło efekty wątpliwej jakości. Tylko jeden gostek, w dodatku nie potwierdzony. Ale grunt to dobra panika. I magazyny pustoszeją, pewno za jakiś czas postawią pomnik temu wirusowi bo zmniejszył recesję i pozwolił zabłysnąć kilku ,,intelektualnym bystrzakom,,. Goebbels się cieszy że jego technika uwiarygodniania informacji cały czas się sprawdza tyle lat od jego śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja odetchnęła, w końcu mamy koronowirusa, jesteśmy na szczycie państw UE, a co bez tego byliśmy państwem drugiej kategorii z którym nikt się nie liczył, teraz to co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja odetchnęła, w końcu mamy koronowirusa, jesteśmy na szczycie państw UE, a co bez tego byliśmy państwem drugiej kategorii z którym nikt się nie liczył, teraz to co innego.
Wirus nie patrzy na sympatie partyjne, dlatego powstrzymaj się od tak intelektualnie wydumanych odpowiedzi. Zobacz jak opozycja zagłosowała nad ustawą. Sprawa jest zbyt poważna, aby walić w przeciwników. Zdrowia życzę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha. A ja mam paletę konserwy turystycznej, pudło mleka w proszku, 25 zgrzewek wody mineralnej plus 50 baniaków po 5 litry, pełno ryżu, makaronów, sucharów i innych frykasów. Teraz spokojnie będę patrzył jak się zabijacie o puszkę najtańszej mielonki. Kto się nie zaopatrzył na czas ten przegrał życie.
 To teraz siedz w domu i wpieprzaj to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 3000zł/miesiecznie- Cryptofex to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 3 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Cryptofex. Cryptofex nowość na Polskim rynku od 2019 Platforma Cryptofex dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno. Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy. Sprawdź wszystkie opinie na stronie: ***cryptofex.tk Cryptofex obecnie posiada najlepsze Opinie ! Zarabianie z Cryptofex jest bardzo proste! Wchodzisz na stronę: ***cryptofex.tk Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz inwestowanie minimum. Po chwili i tak skontaktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: ***cryptofex.tk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiruski dobry jest samogon - nacieranie, płukanie i szklaneczka dla zdrowotności wnętrzności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zacznie unikać mieszkańców Lublina? A nie, on już to robi.
Jaką trzeba być gnidą aby zagrożenie epidemią wykorzystywać do hejtowania
 A nie wiem. Zapytaj Rostowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy umrzemy !
  Kiedyś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najlepsze jest USA gdzie na florydzie w Miami za około dwa tygodnie rozpocznie się Ultra Music Festival... rok temu z całego świata przyjechało tam 170 000 osób... i uwaga, organizatorzy ogłosili, że nie mają zamiaru odwoływać koncertu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebula, czosnek, spirytus do herbatki i nie przeżywajmy, bo dostaniemy koronaświrusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poślice Mucha i Wcisło przerwały w związku z tym milczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...