Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: 12. potwierdzony przypadek zakażenia w Polsce. Pacjent przebywa w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2020 r. o 10:34 Powrót do artykułu
Kiedy będzie śmiertelny przypadek???? Dziś , jutro???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ludzie wreszcie zrozumieją że trzeba przetrzymać tyłek w kraju te kilka miesięcy. Już było wiadomo, że jest epidemia we Włoszech to się tam pchają nie wiadomo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Zdrowia nie potwierdza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/swiat/bergamo-tak-umieraja-chorzy-z-koronawirusem-lekarz-ujawnia-prawde/6xkjrzv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***fakt.pl/wydarzenia/swiat/bergamo-tak-umieraja-chorzy-z-koronawirusem-lekarz-ujawnia-prawde/6xkjrzv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakupy zriobiłem na dwa miesiące, żywność, środki czystości są więc jestem bezpiueczny jak coś. Półki zaczynają być puste więc trzeba się spieszyć. Kiedy epidemia wybuchnie zacznie się armagedon. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granice powinny być zamknięte, a wpuszczani tylko obywatele Polski. Przy czym oni bezwzględnie powinni przejść 3 tygodniową kwarantannę ale nie w domu, żeby się nigdzie nie szwendali, tylko w zamkniętych ośrodkach. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak politycy którzy uważają się za pępek Świata jak Grodzki nie chcą poddawać się procedurom to czego wymagać od zwykłych Kowalskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile osób zmarło w tym tygodniu na raka, ile na grypę a ile na powikłania pogypowe ? Wirus jak wirus, ktoś na pewno umrze. Kilka osób więcej zachoruje. Ale co tu panikować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni odwołać wszystkie imprezy i zgromadzenia. Szpitale nie są przygotowane w Lublinie na korono wirusa. Nie ma preparatów dezynfekujących, kombinezonów, maseczek, respiratorów. Osoby które ulegną epidemii będą umierać i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Podstawa mieć żywność na dłużej żeby móc zostać w domu. Inni mogą się śmiać proszę bardzo. Ja dmucham na zimno. Zapatrzenie już jest. Inni niech liczą że nic się im nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakterystyczne: " Pacjent był na nartach we Wloszech". Przypuszczam, młody, wyksztalcony, dobrze zarabiający, z dużego miasta, wróg PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na nartach bylem i se przylecialem.. jaki. Trzebac zadufanym w sobie debilem. Niech placi za leczenie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest tanio  to se polece bo co mi zrobią....  nastepny "bo mam wyje%=÷bane" Inteligencja. Biznesmen.  Czlowiek sukcesu. Polaczek cwaniaczek Teraz Janusz w potrzebie  bo wirus go je×÷=bie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokować  granice do odwolania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakupy zriobiłem na dwa miesiące, żywność, środki czystości są więc jestem bezpiueczny jak coś. Półki zaczynają być puste więc trzeba się spieszyć. Kiedy epidemia wybuchnie zacznie się armagedon.
 To teraz siedz w domu dwa miesiace. U mnie w Stokrotce nie ma pustych półek.  Chyba ze w Biedronkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamknąć granice, kto chce wjechać kwarantanna. Niedługo okres świąteczny niech rząd zaapeluje do Polaków żeby nie przyjeżdżali na święta z Włoch, Norwegii i innych kierunków bo nawiozą do Polski tyle tej zarazy że sie nie pozbieramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lWszystkie loty powinny być do Polski wstrzymane do odwołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kwarantanna? Po prostu zamknąć granice i nie wpuszczać nikogo! Wyjechali na wycieczki to ich problem nie Nasz. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycieczki? a co z gospodarką etc? zobacz ile produktów (choćby spożywczych) jest w Twoim sklepie z krajów, w których wirus rozprzestrzenia się lawinowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tym bardziej zamknąć granice. yfiase żarcie zza granicy doniczego nam niepotrzebne. Polska żywność najlepsza na świecia. Taka prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...