Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: 12. potwierdzony przypadek zakażenia w Polsce. Pacjent przebywa w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2020 r. o 10:34 Powrót do artykułu
a ja zadziwiony że nasz rząd się nabiera na propagandę! te wszystkie lamenty to tylko skuteczne odpędzanie narodu od kościoła i wiernych. masoneria korzysta i napędza stracha ludziom. jestem polskim katolikiem i się nie dam nabrać. wczoraj miałem gorączek i się źle czułem ale przy pomocy żonki doszliśmy do Domu Bożego co to by się pokłonić cudownemu obrazowi Przenajświętszej Matki Boskiej. Ledwie żem wrócił tak chory a dzisiaj już na nogach. Te wirusy to strachy na lachy! Bóg i wiara czyni zdrowym na ciele i umyśle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***.pl/informacje/lokalne/114816/koronawirus-sposoby-ograniczania-ryzyka-zakazenia/... czyżby mięso kochało, kasłało i zagrażało,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak katar mają to leżą w łóżkach!! Wirus szaleje...a co tam, skocze na narty lub karnawał!!! Idiotyzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ludzie wreszcie zrozumieją że trzeba przetrzymać tyłek w kraju te kilka miesięcy. Już było wiadomo, że jest epidemia we Włoszech to się tam pchają nie wiadomo po co.
 Na początek należy zrozumieć, że we Włoszech koronawirus pojawił się ponad miesiąc temu. I wtedy nikt o tym jeszcze nie wiedział. Przez okres wylęgania zarażane były następne osoby... taki łańcuszek. Więc jaka wina tych, którzy w tym okresie pojechali na narty czy w innych sprawach? Jasnowidzami nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy goopie wszystkie. Az zal czytac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden w Lublinie i jeden w Łęcznej tylko narazie cisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...