Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
potęga informacji. Internety nas wykończą prędzej niż jakiś wirus podając każdą nawet najbardziej idiotyczną informację na podatny grunt jakim jest głupota i niewiedza ludzka. Zaledwie kilka procent społeczeństwa w panice jest w stanie praktycznie sparaliżować cały kraj i zablokować możliwość pomocy ludziom, którzy jej rzeczywiście potrzebują. Szczęśliwi nabywcy maseczek przeciwpyłowych - życzę wam powodzenia w życiu, placebo też ponoć leczy, to i wam te maseczki pomogą ale przy wycieraniu tyłka jak papieru zabraknie ;) i inne jednorazowe tak naprawdę okażą się większym zagrożeniem niż ich brak, bo nie sądzę żebyście byli w stanie kupić wystarczającą ilość żeby zmieniać tak często jak powinniście, a nie bez powodu są JEDNORAZOWE GAMONIE!!! No i warto dodać, że taka np maseczka chirurgiczna jest po to żeby to chirurg, anestezjolog i pielęgniarki nie sprzedali syfa operowanemu a nie po to żeby sami się nie zarazili, ale żeby to zrozumieć trzeba ruszyć łbem no i coś w nim mieć. Tak więc zaraz wystawiam na allegro, bo mam ze 100 sztuk maseczek takich właśnie chirurgicznych z czasów kiedy byłem jeszcze studentem medycyny. Bierzcie je szybciutko, choć uprzedzam, ze tanio nie będzie, ale barany trzeba strzyc czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwicie się, że zniknęły te maseczki? Kurczę jak o tym teraz myślę, to żałuję, że sam nie obgoniłem wszystkich sklepów i nie wykupiłem. Dziś leciały by na olx i alledrogo z marżą kilkaset procent jak ciepłe bułeczki. Sam bym ich nie używał, bo to głupota i skuteczność żadna, ale pieniążek się przydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na niedzielnej mszy pamiętajcie o tych maseczkach przeciwpyłowych, tylko ciężko będzie dziabnąć w nich hostię dzióbkiem z niemytych rączek kleryka, który przy konfesjonale ogarnął dziesiątki kaszlących wiernych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że ludziska wyczuły moment do zarobienia na handelku maseczkami. Przecież ceny są coraz bardziej nakręcane przez media siejące panikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to jednak idiota wczoraj para emeryto wziek 9 kg szynki, no pojeby
 A skąd wiesz czy nie urządzają 50 rocznicy ślubu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie maseczki nie chronią przed wirusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zamkna sklepy ludzie tam kichaja kaszla duzo ludzi jest tam moze byc wirus bo to zamkniete jest najlepiej tak jak w chinach podaja przed sklepem jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pomyslcie o bezpieczenstwo pracowników w sklepach niech ktoś pomysli o tym niech zamkna małe sklepy wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...