Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kosmetyki naturalne i organiczne

Utworzony przez Marysia, 14 stycznia 2016 r. o 09:13
Ostatnio zainteresowałam się bardzo zdrowym stylem życia. Chciałabym również trochę przewietrzyć łazienkę i zapatrzeć się w kosmetyki naturalne. Ciekawe produkty znalazłam na stronie www.lifetree.pl Ktoś już może tam kupował? Co myślicie o kosmetykach z Ameryki? Jakie marki warto wybrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bardzo dobrych produktów w normalnie cenie to na pewno Hildegard Braukmann, który rzeczywiście akurat na mnie ma genialny wpływ - mocno sobie przy nim odmieniłam cerę, to było kilka kosmetyków, które rzeczywiście dały mi dużą poprawę. W tym momencie mogę powiedzieć jedynie tyle, że jestem właścicielką całkowicie innej cery niż dotychczas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio sporo olei kupuję ze sklepu na stronie e-naturalne.pl. Mają dużo promocji, i właśnie oleje były z rabatem ostatnio. Nie wiem czy nadal ta oferta obowiązuje, ale warto sprawdzić. Oleje oczywiście zimnotłoczone, z bardzo przyjemnym aromatem, doskonale nadają się do masażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś czasu zaczęłam zamawiać kosmetyki z Avon - może firma trochę zapomniana w dobie drogerii jednak nadal ma bardzo ciekawe propozycje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię takie kosmetyki - mam wrażenie, że przez to iż zawierają mniej chemii są zdrowsze dla skóry. No i mają więcej możliwości kolorystycznych. Zauważyłam też, ze wiele polskich marek (dość nowych) ma w swojej ofercie naturalne czy organiczne kosmetyki np. felicea (do makijażu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki organiczne i naturalne nie są trudne w przygotowaniu bo większość produktów mamy w domu. Ostatnio zainteresowałam się masłami naturalnymi. Tutaj http://artvocado.pl/maslo-shea-mango-kakaowe-murumuru-jak-je-stosowac/znalazłam porady do jakiej skóry jakie masło najlepiej stosować. Moim niekwestionowanym ulubieńcem jest shea.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłania się sklep naturabazar.pl tam znajdziesz same natualne i organiczne kosmetyki. Rosyjskie, indyjskie i inne. Oryginalne sprowadzane z tych krajów. I to w cenach po kilka czy kilkanaście złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki naturalne są dobre, ale posiadają jeden minus, a mianowicie wykazują słabsze działanie m.in. przeciwzmarszczkowe. Niemniej jednak warto je stosować. Ja stosuje naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, natomiast do twarzy mam "normalny" krem. Dobrą linię kremów i balsamów ma Gal i jest to seria z wiesiołkiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia upodobań jakie macie, oczekiwań, ale generalnie można fajnie sobie cerę odmienić i to dosyć szybko - systematyczności. Hildegard Braukmann ma kilka kosmetyków naprawdę fajnych, takie które dają stopniową poprawę. U mnie największe korzyści dał krem do cery suchej, ale to przecież wiadomo, że wszystko zależy od tego, w jakim stanie macie cerę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosmetyki z ameryki chyba mają niezbyt szeroką gamę organicznych - polecam zajrzeć na biomanię ******biomania.pl/. bardzo duży wybór oryginalnych produktów, znajdziesz właściwie wszystkie marki, obsługa jest bardzo pomocna. ja z moich ulubionych polecam - natura siberica - wspaniałe kosmetyki rosyjskie, babuszka agafii też fajna i cenowo bardzo przystępna, a jak masz wolny grosz, lub po prostu możesz wiecej wydać - john masters
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dużo produktów organicznych jest na ******biomania.pl/ i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłam, ani pod względem ceny, ani jakości. zawsze wszystko świeże, oryginalne i szybko wysłane - polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno trzeba wiedzieć, że kosmetyki naturalne są skuteczne, ale zaczynają działać po dłuższym czasie stosowania. Ja osobiście najbardziej zadowolona jestem z Kivvi, kupowałam na witalnie com pl. Kosmetyk również musi być odpowiednio pod cerę dopasowany. Jeśli tego dopasowania nie będzie to wiadome jest, że docelowy efekt będzie wymagał czasu, a nie zawsze da się do uzyskać. Przy czym naturalne kosmetyki rzeczywiście robią sporą różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupowałam z tego sklepu, ale może się skuszę skoro tak piszesz. Mimo to póki co nie znalazłam tam nic co mogłoby mnie zainteresować. Szukam naturalnych kosmetyków do skóry głowy i włosów i jest ich jak na lekarstwo. Co chwile jakiś zagraniczny producent i co chwilę coś, co jest bardzo słabej jakości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również Hildegard Braukmann, również systematyczność - mega dobre efekty, duża poprawa stanu cery, ale ogólnie dojście do fajnego efektu wymaga dorosłego podejścia. To nie jest tak, że nagle cera zacznie wyglądać idealnie. Dojście do naprawdę dużej zmiany po prostu wymaga poświęcenia mnóstwa czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki naturalne nie muszą kosztować fortuny, a 90% z tych, które tu wymieniacie są bardzo drogie. Naturalny balsam do ciała może kosztować max 15zł (np. balsam wiesiołkowy Gal). Ja nie po to pracuje, aby połowę wypłaty wywalać na kosmetyki :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Gala mam kule do kąpieli z wiesiołkiem. Jestem na tyle leniwa, że nie chce mi sie nakładać balsamu, a po akiej kąpieli nie muszę tego robić :) Szampony i odżywki do włosów robię sama :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszeliście o kosmetykach arbonne? są one naprawdę rewelacyjne. Świetnie się sprawdzają i naprawdę działają. są to produkty wegańskie. tutaj ***s://***facebook.com/joannarekowskaarbonne/ można dowiedzieć się więcej na ich temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też wolę naturalne kosmetyki bo na te sztuczne potrafię reagować migreną. Ich silne zapachy tak na mnie działają. NIe olecam nikomu doświadczania migreny a zwłąszcza aury. Osoby z fanpejdża Migrena z głowy coś o tym wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię dermokosmetyki bo nie uczulają mnie, a mam dosyć wrażliwą skórę i często reaguję alergią na kremy, fajne są kremy oeparol, mam teraz z serii essene na dzień na noc i pod oczy, żadnego uczulenia nie mam, kremy świetnie nawilżają i też pod makijaż się świetnie sprawdzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubie kosmetyki naturalne, nie dosc, ze maja fajny sklad to jeszcze pieknie pachna i nie jest to zasluga zawartej w niej chemii. Uzywam dosc sporo roznych kosmetykow do wlosow bo sa bardzo kaprysne i cos co pomaga dziala tylko chwile i zaraz musze zmieniac. Ostatnio zamawiam online w Sekrecie Piekna,bo maja sporo ciekawych rzeczy i ceny dobre. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...