Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kosmetyki naturalne i organiczne

Utworzony przez Marysia, 14 stycznia 2016 r. o 09:13
Kosmetyki naturalne od Hildegard Braukmann i efekt powinien być spoko. Byle jakimi kosmetykami cudów nie uzyskacie, ale jeśli będziecie działać konkretnie, to wtedy powinno być OK. Nie jest łatwo znaleźć dobre produkty w niskiej cenie, ale też bez przesady - wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko chcieć to jakoś ogarnąć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze kupuje mi się przez stronę e-naturalne.pl. Szybka terminowa dostawa, kosmetyki są odpowiednio zabezpieczone w nowoczesnych higienicznych i poręcznych opakowaniach (mam na myśli zwłaszcza całą serię dermokosmetyków od Lynia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam naturalne i niedrogie kosmetyki firmy Farmasi. Używam ich od jakiegoś czasu i są naprawdę dobre. Rejestrując się pod podanym przeze mnie linkiem zyskujesz 23% rabatu na cały asortyment. Możesz również zostać konsultantką i zarabiać na atrakcyjnych warunkach. Zapraszam spróbuj:  ***s://***farmasi.pl/handlu-rejestracja/?trader_id=40003623
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny krem, wysoko oceniany ***s://e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 . Jak chodzisz na lifting, czy na odmładzanie ogólnie do salonu medycyny estetycznej to ten krem bardzo podobnie działa. Dość silne właściwości dla poprawy krążenia. Aż czujesz, że w skórę coś wnika faktycznie. Trudno to wyjaśnić. Krem recenzuje się dość często na kanałach YouTube związanych z medycyną estetyczną, więc warto sobie doczytać, zobaczyć. Dla mnie duże objawienie i mam nadzieję, że składu długo nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na ******tulipani.pl/ - tylko kosmetyki naturalne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki naturalne zdecydowanie tak. Moja cera reaguje na nie bardzo dobrze. Obecnie kupuję na  ***s://***bdsklep.pl/uroda/kosmetyki-naturalne  ze względu na promocję, jednakże bardzo chętnie usłyszę o wszelkich innych promocjach lub nowościach w tym zakreie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki które naprawdę mnie urzekły znalazłam na ncie w aptece Doz, to dermokosmetyki Enilome. Mi pasują znakomicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skład jest najważniejszy przy wyborze kosmetyków, szczególnie jeśli mają być naturalne. Wiele osób decyduje się teraz na takie kosmetyki, są nawet serie dla dzieci, można znaleźć je na ***s://droganatury.com/kategoria/33-kosmetyki-naturalne . Warto wybierać wartościowe produkty do pielęgnacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie w neciee na Doz masz bardzo fajnie bo możesz srawdzić każdy produkt, jaki ma skład, wszystko jest bardzo dobrze opisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U kilku blogerek czytałam recenzje kosmetyków ***s://e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/92, testowałam i faktycznie działają. Fajne w aplikacji, noszę w torebce zawsze. Koenzym Q10 u mnie robi najlepszą robotę, że tak się wyrażę :) Mam 35 lat, a mniej zmarszczek niż w wieku 30-31, więc duże zadowolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzone kosmetyki pochodzenia naturalnego zawsze kupuję u ***tiandepomorze.pl . Można tam znaleźć kolekcję ekskluzywnych kosmetyków i produktów zdrowotnych, opracowaną na podstawie starożytnych receptur medycyny Wschodu i najnowszych badań naukowców. Rewelacyjne produkty warte przetestowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją ulubioną firmą z naturalnymi kosmetykami z dobrym składem jest firma Ava Laboratorium :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje doświadczenia są niewielkie jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, bo dopiero z nimi zaczynam, ale od jakiegoś czasu kupuje w E-naturalnie i na tą chwilę to takie propozycje, z których jestem zadowolony. Od jakiegoś czasu tez promują oni nową serię swoich produktów - ***s://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156 , z dodatkiem róży, ale ja jeszcze nie kupowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro szukasz sklepu z kosmetykami naturalnymi - ***s://e-naturalne.pl/pl/c/Do-ciala/155 będzie na pewno dobrym wyborem. Sama robię tam regularnie zakupy i jestem bardzo zadowolona z działania. Dostępne w ofercie tego sklepu masła są po prostu rewelacyjne i to zarówno te, przeznaczone do pielęgnacji całego ciała jak i te, przeznaczone do rąk i stóp. Skład bardzo w porządku, ogólnie zdecydowanie polecam ofertę tego sklepu internetowego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre kosmetyki ma Bielenda, także naturalne. Szczególnie lubię ich linie Eco nature ta nawilżającą z jaśminem , mango i ,sliwką kakadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne kosmetyki, bardzo przyjemnie pachnące z otrębami ryżu znajdziesz w tym katalogu ***s://spa-ceylon.pl . Poczytaj o tym, bo otręby ryżu zawierają gamma-oryzanol, jeden z najlepszych antyoksydantów spotykanych w naturze. Nie dziwne, że Azjaci ogólnie wychowani na ryżu i podobnych produktach nawet do pielęgnacji tak długo żyją i tak młodo wyglądają. Tematem niedawno się zainteresowałam i też widzę u siebie pierwsze wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo lubię kosmetyki naturalne, mam wrażenie, że nawet te najtańsza za kilka złociszy robią u mnie dobrą robotę :-) A kupuję albo w lokalnej drogerii albo w necie na Notino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej chciałam sobie zaoiwc kosmetyki naturalne i  znalazalm taką aptekę, która ma takowe w ofercie. ***s://apteka.bonifratrzy.pl/ CZy moze mi ktoś powiedzieć czy wysyłaja sprawnie i wogl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre kosmetyki naturalne to podstawa. Jednak nie warto zapominać o innych również z bardziej "chemicznym składem". W moim przypadku marki, które lubimy najczęściej to Reuzel czy też American Crew ze sklepy  ***s://barberstore.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam konopne tylko warto przeczytać skład i wybrać te bez sls i parabenów ***s://konopna-farmacja.com mają spory wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...