Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Laserowa korekcja wzroku. Fakty i mity

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2017 r. o 13:48 Powrót do artykułu
Dla mnie faktem takiego zabiegu jest to, że jest skuteczny. Miałam wykonywaną metodę Lentivu w klinice Optegra. Wszystko odbyło się tak jak powinno. Z żadnymi mitami się nie spotkałam. Mogę polecić tą metodę, dlatego że zabieg jest bardzo szybko wykonywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy po zabiegu są jakieś skutki uboczne? Mam problem z suchymi oczami, na codzień użwam kropli hialeye free i tego tak nie odczuwam, ale jak na wyjeździe na urlop zapomniałam kropli to oczy pikły mnie caly czas i zaraz zrobiły się suche jak wiór, podobno po zabiegu taie problemy się nasilają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście bardzo się cieszę, że poddałem się zabiegowi, choć większość osób (podpierając się właśnie mitami...) odradzało mi zabieg, mówiąc, że to takie strasznie niebezpiecznie. Wiadomo, że było ryzyko, ale niewielkie - jak przy każdym zabiegu. Ja żeby się upewnić to wybrałem wybitnego specjalistę (Dra Michnowskiego z Białegostoku - polecam!) i przygotowałem się należycie do zabiegu, a po nim stosowałem się do wszystkich zaleceń. Dzięki temu, mogę teraz żyć całkowicie bez okularów :) Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłem zabieg laserowej korekcji wzroku w optegrze no i nie jestem do końca zadowolony. Niby wszystko ok ale od zabiegu minęły 2 miesiący i nadal bolą mnie oczy i odczuwam dyskomfort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na zabiegu w Optegrze na leserowej korekcji wzroku i nie jestem z nich zadowolony. Miałem komplikacje po zabiegu. Nic poważnego ale jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie do optegry zachęciła duża promocja, no i tak niby ok no ale nie do końca. Ogólnie sam zabieg - wszystko ok, ale nie byłam zadowolona z personelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...