Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski test na koronawirusa. Jego wynik jest znany już po 10 minutach [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2020 r. o 19:10 Powrót do artykułu
Ja mialem kiedyś korona, czisnek i spurytus i pokonałem bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani to lubelski ani nic po tym teście nie wiadomo napewno ot zwykła przesiewka z możliwością ... Ktoś chce zarobić na naiwnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie uwierzę w TAKIE rzeczy po pierwsze dziennik Wschodni KŁAMIE w żywe oczy a po drugie Lublin miasto na wschodzie polski zacofane sto lat za murzynami chce dorównać innym polskim miastom TAKIE RZECZY TYLKO W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Lublin to stan umysłu. W warszawie robią badania nawet 2 godziny Lublin wymyślil że w dwie minuty zrobią i będzie wynik czy wy się dobrze czujecie dziennik Wschodni z ZUKIEM IDŹCIE PO ROZUM DO GŁOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze debili,zamiast sie cieszyć,że ktoś coś robi dla innych to tylko bezmyślnie krytykują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu do poprzedniego,to tak jak by go nie było-nie polityka ,a praca na rzecz ludzi mieszkających w województwie,bo takie jest zadanie WOJEWODY.Znam wiele lat tego Pana Dobrze wychowany,etyczny i empatyczny,bardzo zdyscyplinowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak lubelskie to już trzeba opluć, wyśmiać, zdeptać. Co za kompleksy :))) Tylko narzekać potraficie pincetplusy :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi większości komentujących wiedzę czerpia z newsów telewizyjnych radiowych czy internetu. Czyli debilizm rośnie. Media które piszą o problemie raczej będą straszyć niż publikować rzetelna informacje w tym temacie. Rzucanie się i wykupowanie środków czystości produktów spożywczych by robic zapasy pokazuje brak logicznego myślenia i brak dogłębnej analizy sytuacji. Pracując prawie ćwierć wieku w ochronie zdrowia spotykam się teraz z mniej zaradnymi czy wręcz mocno odmozdzonymi przedstawicielami teraźniejszego społeczeństwa. Aż strach pada że z miesiąca na miesiąc tych odmizdzonych orzybywa. Jeśli coś powstaje co może pomóc w diagnostyce a nie zostało opublikowane przez Facebooka czy innej dostepnej witrynie większość nie rozumie w czym rzecz i z czym się to wiąże. Myślę że jeszcze dwa tygodnie i wszyscy którzy zrobili zakupy na miesiąc zostaną z problemem zakupowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to BRUD SMRÓD I UBÓSTWO dzisiaj o 19:22 -4 Nigdy nie uwierzę w TAKIE rzeczy po pierwsze dziennik Wschodni KŁAMIE w żywe oczy a po drugie Lublin miasto na wschodzie polski zacofane sto lat za murzynami chce dorównać innym polskim miastom TAKIE RZECZY TYLKO W Lublinie a ty łachu niby skąd jesteś!? Brudem i zacofaniem to ty na świat przyszedłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kocham piekny,klimatyczny Lublin z cudownym jedzeniem. Pozdrowienia z Gdańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test oferowany przez Biomaximę działa na innej zasadzie niż testy, które wykonywano do tej pory. Działa podobnie jak np test ciążowy. Podaje się kropelkę krwi z palca w odpowiednim miejscu testu jeżeli w próbce znajdują się przeciwciała przeciwko wirusowi (jesli ktos jest chory to ma je we krwi) to wiążął się do testu co daje barwny wynik. Jeśli ktoś nie ma totalnie żadnej wiedzy to pozostaje mu tylko jest. Pozdrawiam Lublin, lubelskie, Biomaxime ⁶
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 100 lat za .. tu jest tyle czarnych i UA, że po polsku to prędzej w tvp usłyszysz. Trochę bałaganu beton beton beton ot cały Lbn, dla tego uciekłem z tąd po 30 latach taki sajgon. Lublina uże niet trochę tylko zostało. Jak Błońska naściąga od Merkel kolorowych, to 100 %,że tutaj, bo już tu pół Afryki. Zrobi co zechce PO pomoże obejdzie rząd. Jak P.S.Gersdorf obeszła Konstytucję. Tu każdy zaczyna uznawać co chce, a lubelaków jak w buszu każdy ma w d... Nie to, że coś mam do innych ras, ale czuć się u siebie jak czerwonoskóry w USA trochę nie halo. Lublin jest fajny przyjechać, zjeść i wyjechać szybko. A jak ktoś nie rozumie Lublina to trzeba przejechać się busem ZTM po Krakowskim 5 km/h. Kolejne warstwy betonu dobiją resztki tlenu latem i zostaje nocna wegetacja. Tu nie ma czym oddychać, a miasto wycina kolejne płuca, zamiast trochę ulic chować spodem. Żadnego objazdu Centrum zapchany środek miasta. Smród smog i piekarnik latem. Niszczy się wszystkie urokliwe naturalne zakątki zamiast je upiększyć. Każda młoda myśląca osoba ucieka po za Lublin po kilku latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to trup. I mam prawo to pisać, bo zdycham tu razem z tym truposzem. Kto może ucieka. Kto zostaje to zdechnie razem z miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS Pani poseł znanej partii w aptece pyta -Są testy ciążowe? -Są.. -A trudne są pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd do wyprodukowania testu wzięli koronowirusa? Przecież minister zdrowia powiedział, że w Polsce nie ma koronowirusa. A jak nie ma koronowirusa to skąd wiadomo, że test działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalą się tym. Ciekawe czy pochwalą się tym, że absolutnie nie przestrzegają zasad BHP a jałowość jest na niskim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W skali światowej żadne test tak nie działa, OSZUSTWO, w Chin i Włoch wykonają testy PCR wymaz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne bo adzwoniłem do tej firmy i dział dystyrbucji powiedział ,że oni tego nie produkują tylko sa dystrybutorem testów. Skąd te testy to się nei dowiedziałem a informacja o cenie nie jest udzielana bezpośrednio. Więc jak to się ma do rzeczy?????? Co tu się dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wynalzłem test i dedykuje Panu Szumowskiemu. Jest to najbardziej wiarygodna metoda oparta na obserwacjach Pis-gis. Metodą lusterka badamy ,,dycha" znaczy ma koronę. ,,nie dycha" choroba współistniejąca. Trwa ok 20 sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...