Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A trzeci wracają z zakaznego i idą na sor do pracy jakby nigdy nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE - SIEFZCIW W DOMACH...NIE SZLAJAJCIE PO MIESCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje przed oddaniem tej ruiny na zakaźny w Puławach, aby modlitwę odprawił ks egzorcysta Peziol z Wąwolnicy. Niech uprosi Boga by zaraza nie objęła całego miasta, nie zamknęła jedynego zakładu pracy i abyśmy z Puław nie zrobili umieralni. Boże dopomóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ale szpital w Puławach nie kojarzy mi się dobrze. Byłam tam 2 lata temu w odwiedzinach u babci. Słabo wyglądał zarówno sam budynek, sale jak i opieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde, trzeba pozostać w domu!!!! Mlodziez ma wolne aby nie narazac siebie i swoich rodzin, ale w galeriach pelno mlodziezowki i w dodatku w grupach!! Gdzie rodzice!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda. Młodzież nic z zakazu sobie nie robi. Zreszta i dorosli tez lataja po sieciowkach odziezowych, a przeciez ubran nie zabraknie. Na niektorych przejsciach granicznych kontroli nie ma!!! A w TV caly czas o tym trąbią! Rzad oszukuje nas! Zamknijmy granice niech do końca miesiaca nikt nie wjeżdża i wyjeżdża z Polski!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A krasnik gdzie? Gość chory z Niedrzwicy cały tydzień chodził po krasniku a ekipy nie przewidują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POCZĄTEK KOŃCA! NIE OSZUKUJMY SIE. NASZ NAROD NIE JEST ZDOLNY DO ZACHOWAŃ RACJONALNYCH. DO ZACHOWNIA ZASAD REŻIMU SANITARNEGO. KWARANTANNY.. BĘDZIE TU GORZEJ NIŻ WE WŁOSZECH. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A krasnik gdzie? Gość chory z Niedrzwicy cały tydzień chodził po krasniku a ekipy nie przewidują!!!
 Już ekipa mobilna jest i w Kraśniku. Zbierają próbki od tych z kwarantanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13.03.2020 godz. 22:30 - nie ma kontroli na granicy w Zgorzelcu. Sprawdzają tylko busy. Auta osobowe wjeżdżają do Polski bez żadnej kontroli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z rodzinami osób na tzw. kwarantannie - wszyscy swobodnie wychodzą do pracy lub na miasta, tak jest np. w Hrubieszowie i okolicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nikt z piszących tutaj nie potrafi poświęcić kilku minut i sprawdzić dlaczego Puławy? To wam powiem ponieważ w Puławach jest jedno z najlepszych laboratoriów biologicznych lemingi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie wojewody i Marszałka gdzie są kombinezony dał tych co ważą z podejrzeniem bo zaczynają już się kończyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wróciłem z Niemiec, na przejściu granicznym w Frankfurcie nad Odrą zatrzymywane były jedynie busy i autobusy, auta osobowe przejeżdżały beż żadnej kontroli. Dzwoniłem dzisiaj do Powiatowej stacji sanitarno epidemiologicznej- podałem swoje dane, otrzymałem informację że jestem od nadzorem sanitarnym. W poniedziałek mam otrzymać informację czy będę miał kwarantannę. Dostałem polecenie aby nie opuszczać domu, zachować dystans od członków mojej rodziny i przez 2 tygodnie żyć w jak największym odosobnieniu. Inni domownicy jeśli pracują to nie powinni wychodzić do pracy w tym czasie. Powinni dostać L4 albo pracować zdalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem. Ja siedzę w domu. Troszkę zapasów jest ale nie wiwm jak bedzie. Czy dostane na 11 letnie dziecko zwolnienie. Jestem samotnym ojcem a rzad nie pomyslal o dzieciach do lat 12. Czy bede musial isc do pracy i zostawic go samego na pastwę losu na 9 godzin dziennie? Czy z dziadkiem krory rzekomo nie moze pozostawac w kontakcie z wnukami bo korona moze byc przenoszona przez dzieci.  P A  R A N O J A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W województwie lubelskim komunikacja międzymiastowa oparta jest o prywatne Afryka busy, małe ze starą wentylacją, brudne to będzie wylęgarnia epidemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...