Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Raz że mamy egoistyczne i bardzo słabo wykształcone społeczeństwo pochodzące z prowincji i to nie jest stan ostatnich 50 lat tylko dużo dalej. Skutkuje to niską ilością szczepień. Dwa to kolejne rządy przyklepują patologiczny stan udawania że służba zdrowia jest publiczna gdy prywatnie ludziepłacą miliardy rocznie. Dawno powinien nastąpić jasny podział na płatne studia i wybór czy pracujesz w prywatnej służbie zdrowia prywatnej przychodni szpitalu czy sektorze publicznym bez korzystania z sprzętu itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolska marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na końcu dopiszą Panu w kartę magiczne "C19" (za to też kasa będzie).  CZY WŁASNIE TAK "ROBI SIĘ" STATYSTYKI ZGONÓW? .  Zdrowym wciska się jedynie "słuszną" chorobę, chorych się nie leczy - lub hoduje pod respirator, nierobom na zdalnym płaci się pensje, a chcącym pracować odbiera się tą możliwość, albo nakłada kosmiczny haracz podatkowy i energetyczny. Nowa Normalność globalnych komunistów korporacji NWO i ich pacynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Śmierci! Szpitalny spektakl dla nieszczepionych. ***s://rumble.com/vso3y9-via-mortem-czyli-droga-mierci-dla-niezaszczepionych.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast operacji nic nie warta, ryzykowna szpryca. Covidem powinien się zająć ZUS, orzecznicy wszystko potrafią wyleczyć. Ludziom ręce i nogi odrastają. Tam są cuda prawdziwe, szpital powinien zajmować się wyłącznie pacjentami z prywatnych gabinecików, to nie przytułek dla dziadostwa z parodii NFZ ( nic frajerze zadarmo..). Jak się wyjmie kasę to doktorek obcy nawet z lotniska wróci, gdy leci sobie na Teneryfę. A ,,jak się nie ma miedzi to się w domu cicho na d... siedzi", to cytat zasyszany od białego kitla z tej placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne jest to , że dyrektorzy szpitali mówią co innego , a ministerstwo zdrowia i premier całkiem co innego . Patrząc na ten jeden przytoczony przykład widać zapaść w służbie zdrowia i okłamywanie społeczeństwa przez rządzących .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To JEST USILOWANIE ZA]BOJSTWA I TRZEBA ZALOZYC SPRAWE W SADZIE panowie lekarze a jakby to byl wasz ojciec Czy wy nie macie wstydu nosic kitel lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palacze, alkoholicy, otyli też zajmują lekarzy i nikt ich zabto nie gani. Jakim ignorantem trzeba być żeby za wszystko winić przeciwników tego pseudoszczepienia, na chorobę której nie ma na liście chorób zakaźnych, wykrywanej testem który nie wiadomo co wykrywa, bo na pewno nie poszczególne mutacje covida. Jak tu jest jakiś kozak niech poda mi producenta testu poszczególnej mutacji. Jeśli nałogowi palacze mogą zajmować lekarzy swoim rakiem nabytym świadomie, to ja nie mogę przechorować grypy bez wstrzykiwania sobie eksperymentu?????Motorlublin jak to jest gdzie tu logika. Ja już pomijam, że szczepieni też umierają, tylko nie chrzańcie, że nie bo znam przypadki z najbliższego otoczenia, a nie z internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...