Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powszechny dostęp do opieki medycznej... Tiaaaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nawet odrobiny empatii z mojej strony. Służba zdrowia chyli się ku upadkowi w skali dotychczas niespotykanej! Ci biedni ludzie na to nie zasługują, ale na to właśnie zapracowali przy urnach wyborczych. Mogę tylko zapewnić, że czekają was jeszcze cięższe potyczki. Tylko w Lublinie w ciągu 6 m-cy odejdzie na zasłużony odpoczynek od obowiązków zawodowy 73 lekarzy różnych specjalności, a następców nie ma i na pewno nie będzie! Ambitni i mądrzy po prostu wyjeżdżają, a ja życzę im samych powodzeń życiowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana. Przez 4 ostatnie lata....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Morawiecki w Janowie Lubelskim - tu powinniście go zaprosić i niech za was postoi w tej kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie do dyrektora, po co tam jest i bierze porządną kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby choć lekarzom pozwolili pracować po osiągnięciu wieku emerytalnego, bo w sądach już podobne kolejki jak do lekarza.A posłowie do zgonu,mogą uchwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kulawy z bunkra zoliborskiego bez kolejki ??? TO dopiero początek apokalipsy dalej popierajcie to talatajstwp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolska naszych marzeń !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dobra zmiana! Pacjenci się dotlenią zamiast stać w dusznym i ciasnym korytarzu. Ale może ojczulo Rydzdzo by Was wyleczył wyborcy dobrej zmiany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla wyborców PIS-u . Miłego stania w kolejkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiecie wyborcy PiS? Pewnie powiecie że PO rządziło osiem lat , i to wina Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój starszy kolega endokrynolog napisał o 73 lubelskich lekarzach odchodzących na emeryturę, a ja jeszcze dodam tych z Chełma w ilości osób 17 wykonujących zawód tylko do 31 maja 2020. Następców zaś nie widać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda wam czasu ?? Nie lepiej pójść i odprawić gusła i zabobony np. u nowego właściciela aut od bezdomnego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia Mnie jedno , czy wszyscy w tej kolejce mieli PO 500$ , na gazetki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ! Odwołać Prezydenta ! Lublin dla mieszkańców a nie dewelokratów! A gdzie opublikowano treść umowy sprzedaży Górek Czechowskich za 1,23 PLN? Lublin miasto transparentne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat "reform" i Wy ludzie wciąż wierzycie w intencje tych u koryta? Pieniadze to są na multikulti, lgbt, ukraincow, hindusow, zydow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina tuska za po wszyscy lekarze wyjechali do londynu na zmywak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam wyborców PiS stojących w kolejce co kochają socjalizm w wydaniu poboznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do WSI to chodzą Kmiotki. Budować na wsiach wille, dawać rodzinom lekarza pomoc domową, kształcić gratis dzieci lekarzy i kolejki chorych w miastach znikną. Taką taktykę stosował i stosują rządy Francji i to już po zakończeniu 2 wojny światowej. Tam też wszyscy chcieli leczyć w Paryżu a prowincja to nie dla nich. Ostatnio rozmawiałem z kolegą rodem ze Lwowa. Osiadł w Marsylii po skończeniu studiów medycznych we Lwowie. Ponieważ Ukraina nie jest w UE nie nostryfikowano mu dyplomu. Rektor Medycy ( studia ) zatrudnił Go w szpitalu klinicznym na nocne dyżury jako pielęgniarza i uczęszczał 2 lata na ostatni rok studiów. Póżniej zdał egzamin końcowy, dostał dyplom i rozpoczął pracę na Korsyce. Po otrzymaniu pomocy rządowej ma się dobrze i nie klepie bajd jak nasi medycy. Szczegolnie Ci od rezydencji. POczytać w staropolskiej encyklopedia co oznacza rezydencję. Ale w Polsce rezydent chce 2 x średnią krajową na start tj. ca 9 tys PLN/m-c. I klepie ile uno robi dobrego. I tak ta bajda trwa od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...