Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łysienie

Utworzony przez srokaa, 24 września 2014 r. o 16:25
mi na wypadajace wlosy bardzo pomogl olejek ktory znalazlam przypadkiem w swoim ulubionym sklepie online sekret piekna. w  ofercie maja sporo nietuzinkowych kosmetykow naturalnych i to cudenko, ktore uratowalo mnie przed peruka: ***s://sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/maska-do-olejowania-wlosow-7-olejow/248 :) nie kosztuje wiele, a czyni cuda. teraz mam tak geste wlosy, ze az ciezko uwierzyc :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. prawdziwy hit wprost z usa, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku.
  • profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. oprócz tego, że profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
  • ***suplementyodzywki.pl.tl
  • ***nplink.net/7sxwkioi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pomogły ampułki Dercos aminexil i kapsułki z olejem z wiesiołka Gal. Po miesiącu włosy wypadały o wiele mniej, a po około 2 miesiącach całkowicie przestaly wypadać. W/w produkty stosowałam jeszcze przez jakieś 2 miesiące po zażegnaniu problemu. W konsekwencji miałam na głowie wysyp setek nowych włosów. Po jakimś czasie miałam jeżyka na głowie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że masz awersję do wcierek, ale osobiście przetestowałam na sobie szampon i wcierkę keep professional, bo miałam wielkie prześwity. Włosy naprawdę przestały mi wypadać po tygodniu codziennego używania, a po miesiącu pojawiły się nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak naprawdę to chyba pozostaje pogodzić się z łysieniem, albo zgłosić się do pani dr. małgorzaty flak z   ***margomedycynaestetyczna.pl/ . stosuje nowoczesną metodę regenera activa. jest to bardzo skuteczne przy łysieniu anfrogenowym, czyli tym, które najczęsciej dotyko mężczyzn. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...