Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mimo kar rośnie liczba nieszczepionych dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2020 r. o 06:35 Powrót do artykułu
Ludzie, zacznijcie szczepić te gowniako-bombelki bo nie odprowadziły ani jednej składki ZUS a leczenie nie jest tanie. I kto będzie pracował na moją emeryturę skoro same te bombelki będą ciągle chorować ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe sami zaszczepieni, ich dzieci już nie. Kreatywni inaczej. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma badań potwierdzających, że szczepienia nie mają związku z autyzmem bo nikt ich nie chce zrobić, a nawet jak zrobi i okaże się, że jest coś na rzeczy to zostanie zlinczowany. Ja nie twierdzę, że szczepienia są złe. Ogromna większość dzieci przechodzi je bezproblemowo. Ale chyba nikt nie zaprzeczy, że u wąskiej grupy dzieci szczepienia wywołują nieodwracalne powikłania. O tym się jakoś nie mówi, media nie trąbią, że kolejne dziecko po szczepieniu to warzywo. Jam myślę, że Państwo zdaje sobie z tego sprawę, ale uważa to za zło konieczne, aby nie było zachorowań. A swoją drogą wiecie, że jesteśmy jednym z nielicznych krajów w UE w której szczepienia są obowiązkowe. Na postępowym zachodzie są dobrowolne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma badań potwierdzających, że szczepienia nie mają związku z autyzmem bo nikt ich nie chce zrobić, a nawet jak zrobi i okaże się, że jest coś na rzeczy to zostanie zlinczowany. Ja nie twierdzę, że szczepienia są złe. Ogromna większość dzieci przechodzi je bezproblemowo. Ale chyba nikt nie zaprzeczy, że u wąskiej grupy dzieci szczepienia wywołują nieodwracalne powikłania. O tym się jakoś nie mówi, media nie trąbią, że kolejne dziecko po szczepieniu to warzywo. Jam myślę, że Państwo zdaje sobie z tego sprawę, ale uważa to za zło konieczne, aby nie było zachorowań. A swoją drogą wiecie, że jesteśmy jednym z nielicznych krajów w UE w której szczepienia są obowiązkowe. Na postępowym zachodzie są dobrowolne. Pozdrawiam
 Jak dzieciaczki są niedojeb... to tak się to kończy. Nalezy nieszczepione gowniaki odizolować od społeczeństwa i nie należy ich leczyć w ramach NFZ, a niech tacy rodzicie płacą za to prywatnie o ile jakiś lekarz ich przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się popisałaś inteligencją. Gratulację. Z twoich wypowiedzi można wywniskować, że chyba jesteś jedną z ofiar powikłań poszczepiennych bo nikt normany takich rzeczy nie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się popisałaś inteligencją. Gratulację. Z twoich wypowiedzi można wywniskować, że chyba jesteś jedną z ofiar powikłań poszczepiennych bo nikt normany takich rzeczy nie pisze
  A dla czego mamy my płacić za ich leczenie, skoro rodzice nie wierzą w szczepionki zapobiegające tym chorobom, jak ich gowniak zachoruje to pierwsi dra japę u lekarza ?? I po co tkaie dzieci w przedszkolu z chorą mają obcować z dziećmi zdrowymi ?? W imie czego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się popisałaś inteligencją. Gratulację. Z twoich wypowiedzi można wywniskować, że chyba jesteś jedną z ofiar powikłań poszczepiennych bo nikt normany takich rzeczy nie pisze
A dla czego mamy my płacić za ich leczenie, skoro rodzice nie wierzą w szczepionki zapobiegające tym chorobom, jak ich gowniak zachoruje to pierwsi dra japę u lekarza ?? I po co tkaie dzieci w przedszkolu z chorą mają obcować z dziećmi zdrowymi ?? W imie czego ??
  Ja się odniosłem bezpośrednio do twojej wypowiedzi, gdzie dzieci nazywasz niedojeb... lub gówniakami. Natomiast idąc tym tokiem myślenia co ty to dlaczego ja mam płacić np. za leczenie palaczy papierosów czy ludzi z nadwagą. Powinno się zakazać sprzedaży papierosów a otyłym ludziom wpierd..ać mandaty. Bo nie wiem czy wiesz ale wg statystyk PHO najwiecej ludzi choruje na choroby ukłądy krążenia i serca sprowodawane właśnie wielkim dupskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim otoczeniu większość dzieci jest w pełni wyszczepiona i w tym momencie 2 z nich lezy w szpitalu. Więc kto za czyje leczenie płaci? Moje dziecko raz dostawało leki przeciwgorączkowe, a do lekarza chodzimy tylko na bilanse. Za to po szczepieniu wystąpiły poważne powikłania, ale wtedy już nikt mojego dziecka leczyć nie chciał bo kolejki na za rok to se babo czekaj. Wszystko opłacałam z własnej kieszeni, lekarzy i rehabilitacje. Więc skończcie pier#@lic, że nieszczepione dzieci narażają społeczeństwo na wydatki. Wasze szczepione bombelki wiecznie zakaszlanie, z AZS, alergiami i astmą wiecznie w kolejkach do lekarzy siedzą i ciągną z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się popisałaś inteligencją. Gratulację. Z twoich wypowiedzi można wywniskować, że chyba jesteś jedną z ofiar powikłań poszczepiennych bo nikt normany takich rzeczy nie pisze
A dla czego mamy my płacić za ich leczenie, skoro rodzice nie wierzą w szczepionki zapobiegające tym chorobom, jak ich gowniak zachoruje to pierwsi dra japę u lekarza ?? I po co tkaie dzieci w przedszkolu z chorą mają obcować z dziećmi zdrowymi ?? W imie czego ??
Ja się odniosłem bezpośrednio do twojej wypowiedzi, gdzie dzieci nazywasz niedojeb... lub gówniakami. Natomiast idąc tym tokiem myślenia co ty to dlaczego ja mam płacić np. za leczenie palaczy papierosów czy ludzi z nadwagą. Powinno się zakazać sprzedaży papierosów a otyłym ludziom wpierd..ać mandaty. Bo nie wiem czy wiesz ale wg statystyk PHO najwiecej ludzi choruje na choroby ukłądy krążenia i serca sprowodawane właśnie wielkim dupskiem.
 Niestety od kiedy rząd finansuje potomów jessic i brajanów z moich podatków dając im 500zł za koopulowanie bez zabezpieczeń tak uważam i tak określam obecny produkt ich miłości. A palacze oprócz składek na NFZ płacą też podatek w tych śmierdzących fajkach który ponoć miał być przeznaczony na leczenie skutków ich nałogu. Tak samo jak było mówione przy akcyzie na % i obecnie wprowadzanym podatku od napojów z cukrem. Nie wiem czy widzisz różnicę, ale taki mały obsr... nie dołożył ani złotówki do swojego leczenia, a z powodu głupoty jego rodziców mamy później my się składać na jego leczenie. Owszem, to nie jego wina że ma rodziców ...... (odpowiednie wstawić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale babo pitolisz. Bo te nieszczepione nie mają AZS, alergii, nie chorują. Pokaz mi na to badania, udowodnij swoje wypociny. Rodzice nakręcają się nawzajem, teraz rodzice są najmądrzejsi, wiedzą lepiej i więcej niż lekarz, pielęgniarka, nauczyciel, psycholog,... A najwięcej wie dr Zięba. Nie przyjęli do szpitali? Zawsze można przelać woskiem, potrzebuje majtkami czy kupić ziółka od dr Zięby. Lekarz nie informuje? A rodzice się pytają? U mnie nie ma problemu, wszelkie informacje dostaje, do przeczytania ulotki, każde dziecko miało indywidualny kalendarz szczepień bazując na chorobach które występowały u dziecka i w jego otoczeniu, kiedy itd. Przede wszystkim przed każdym szczepienie robię dziwić im badania. Nie ma wielu szczepionek na raz. Wystarczy rozmawiać z lekarzem, mieć też jakaś wiedzę a nie gadać głupoty i wymagać tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się popisałaś inteligencją. Gratulację. Z twoich wypowiedzi można wywniskować, że chyba jesteś jedną z ofiar powikłań poszczepiennych bo nikt normany takich rzeczy nie pisze
A dla czego mamy my płacić za ich leczenie, skoro rodzice nie wierzą w szczepionki zapobiegające tym chorobom, jak ich gowniak zachoruje to pierwsi dra japę u lekarza ?? I po co tkaie dzieci w przedszkolu z chorą mają obcować z dziećmi zdrowymi ?? W imie czego ??
Ja się odniosłem bezpośrednio do twojej wypowiedzi, gdzie dzieci nazywasz niedojeb... lub gówniakami. Natomiast idąc tym tokiem myślenia co ty to dlaczego ja mam płacić np. za leczenie palaczy papierosów czy ludzi z nadwagą. Powinno się zakazać sprzedaży papierosów a otyłym ludziom wpierd..ać mandaty. Bo nie wiem czy wiesz ale wg statystyk PHO najwiecej ludzi choruje na choroby ukłądy krążenia i serca sprowodawane właśnie wielkim dupskiem.
Niestety od kiedy rząd finansuje potomów jessic i brajanów z moich podatków dając im 500zł za koopulowanie bez zabezpieczeń tak uważam i tak określam obecny produkt ich miłości. A palacze oprócz składek na NFZ płacą też podatek w tych śmierdzących fajkach który ponoć miał być przeznaczony na leczenie skutków ich nałogu. Tak samo jak było mówione przy akcyzie na % i obecnie wprowadzanym podatku od napojów z cukrem. Nie wiem czy widzisz różnicę, ale taki mały obsr... nie dołożył ani złotówki do swojego leczenia, a z powodu głupoty jego rodziców mamy później my się składać na jego leczenie. Owszem, to nie jego wina że ma rodziców ...... (odpowiednie wstawić).
 To ja mam w takim razie dla Ciebie propozycję. Niech będzie tak jak mówisz - rodzic będzie chodził prywatnie do lekarza rodzinnego z chorym niezaszczepionym dzieckiem ale tylko z chorobami, które są wywołane niezaszczepieniem (nie wliczamy np. przeziębienia). Palaczom i grubaskom zwracamy akcyzę i podatek cukrowy i mówimy, że jeżeli zachorujesz na chorobę spowodowaną paleniem lub nadwagą leczysz się sam. I teraz rodzic z dzieckiem niezaszczepionym u rodzinnego wyda stówkę za wizytę + recepty. A ile wyda gość z rakiem płuc lub zawałem w szpitalu - dzieiątki tysięcy złotych. Ja z moim niezaszczepionym dzieckiem więcej płace za leczenie tych ludzi niż oni płaca za moje dziecko. Bo nie wiem czy zrozumiałaś co napisałem. Wg WHO ludzie z chorobami układu krążenia i zabużeniami pracy serca spowodowane nadwagą stanowią najwięszą grupę chorych w Polsce. Co ciekawe choroby te są też powodem największej śmiertelności wśród ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy co wierzą że ziemia jest płaska, że samoloty rozsypują biały proszek, wierzą facetowi co sprzedaje garnki po 6 tysięcy, wierzą że Morawiecki mówi prawdę. To i wierzą że szczepionki powodują autyzm. Niestety na głupotę lekarstwa nie wymyślono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam zdrowym nic nie grozi przez tych jelopow. Problem pojawia się gdy ktoś NAPRAWDĘ nie może przyjąć szczepionki, a przez ten ruch glupoli może zachorować na śmiertelną chorobę, już nawet nie wspominając o ich dzieciach, które nawet nie będą wiedziały dlaczego umierają i cierpią. LUDZIE PO TO SĄ SZCZEPIONKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użyteczni idioci w akcji – „chiński wirus Wuhan”. ******klubinteligencjipolskiej.pl/2020/01/uzyteczni-idioci-w-akcji-chinski-wirus-wuhan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po komentarzach że zwolennicy tzw. szczepień sami byli też szczepieni i myślą jak cyborgi wykonując odpowiedni program zaimplementowany przez telewizję czy inne media dla cyborgów. Kto rozsądnie myślący mając zdrowy organizm wprowadza do niego mikroby i inne zanieczyszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z guru antyszczepionkowcow znachor Jerzy Zięba uwaza np.:, ze nowego koronowirusa z Chin powinno sie leczyc dozylnie podawanym perhydrolem, środek ten ma właściwości żrące dla tkanek żywych i wykorzystywany jest m.in. we fryzjerstwie, budownictwie czy przemyśle spożywczym, a także jako środek czyszczący, byl tez jednym ze skladnikow paliwa rakietowego do niemieckich rakiet V1 i V2. Nowotwory leczy witamina C. PS: pare osob dzieki jego zaleceniom juz udalo sie na tamten swiat - w tym zaglodzone przez wlasnych rodzicow dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyszczepionkowcow nalezy leczyc z choroby psychicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwników szczepień leczymy z paranoji, upuszczając krew i rtęcią podawana doustnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już do blisko trzech tysięcy wzrosła w ubiegłym roku w województwie lubelskim liczba dzieci, których rodzice nie posłali na obowiązkowe szczepienia. I to mimo wysokich kar, jakie za to grożą – Tendencja dotycząca odmowy szczepień jest ewidentnie wzrostowa. W 2019 roku w województwie lubelskim było już 2957 dzieci, których rodzice odmówili szczepień. Rok wcześniej było ich 2184, więc różnica jest znacząca" - No i dobrze, dorośli ludzie, ich wybór, nie wolno nikogo zmuszać siłą do szczepienia swoich pociech. "W związku z odmowami szczepień w ubiegłym roku sanepid wszczął 135 postępowań. – W 105 przypadkach nałożyliśmy grzywny, wśród których były również wysokie kwoty, np. po 1500 zł na każdego rodzica. Najniższa grzywna, jaką nałożyliśmy w ubiegłym roku, to 500 zł. Kwoty zależą m.in. od tego, jakich szczepień brakuje, a także jak zachowuje się rodzic, czy reaguje na upomnienia i czy ostateczne zaszczepi dziecko – tłumaczy Nadolska. – Jeśli po decyzji o nałożeniu grzywny dziecko zostanie zaszczepione, karę możemy umorzyć. Jeśli nadal się uchyla, musi zapłacić." -To jest zwykłe sku...syństwo, najpierw kary pieniężne a potem ograniczanie lub pozbawienie wolności za rzekome narażanie swojego dziecka na zachorowania? No wolne żarty. Podkreślę raz jeszcze - wolność wyboru - rodzic ma prawo decydować czy dziecko szczepić( i konkretnie przeciwko czemu a nie że wszystko jak leci) czy nie szczepić, to są dorośli, świadomi ludzie, nie wyręczajmy ich w samodzielnym myśleniu, przestańmy wątpić w zdroworozsądkowy instynkt samozachowawczy Polaka. "Jak tłumaczy Nadolska, nadal jest spora grupa rodziców, którzy popierają ruch antyszczepionkowy i w ogóle nie szczepią dzieci. – Odmawiają tego już na oddziale noworodkowym." - I bardzo dobrze, noworodki mają niewykształcony system immunologiczny, zaszczepienie brzdąca może poskutkować w niedalekiej przyszłości jego większą podatnością na choroby i/lub infekcje. Rodzice nie chcieliby mieć swoich dzieci na sumieniu, to wynika z troski o nie, uważają, że noworodki są za małe na to by je poddawać szczepieniom, faszerować substancjami, które mogą spowodować powikłania. "Chodzi o obowiązkowe szczepienia przeciwko WZW typu B, gruźlicy, błonicy, tężcowi i krztuścowi, polio itp., podawanych w pierwszym roku życia dziecka – wylicza Nadolska." - Że co do cholery jasnej? W pierwszym roku życia i już tyle szczepionek obowiązkowych - czyście powariowali? Jak ja byłem maleńkim dzieckiem w życiu nie zostałem przez rodziców przyprowadzony na szczepienie na żadne z tychże wymienionych( przeciwko tężcowi zostałem zaszczepiony ale dopiero w okresie dojrzewania). No i co? Jestem odpukać zdrowy jak ryba, a urodzony w latach 90-tych, więc dwadzieścia parę lat na karku mam. "Kolejna grupa to rodzice, którzy odmawiają szczepień przeciwko śwince, odrze i różyczce." - No i prawidłowo, bo te trzy podstawowe choroby dziecko powinno przejść oraz wiatrówkę( ospę wietrzną). Ja będąc małym dzieckiem, to do 5-6 roku życia przeszedłem wszystkie z tych wymienionych( za wyjątkiem świnki, na którą musiałem być zaszczepiony w okresie dojrzewania, gdyż gdybym w tym okresie zachorował na nią to mógłbym zostać bezpłodny), wiązało się to z parodniowymi pobytami w domu, w łóżku i jak to w przypadku chorób poczuciem zmęczenia, osłabienia, gorączki. "Zaszczepione dzieci nie stwarzają ryzyka zachorowania dla innych dzieci, np. w przedszkolu. Zaszczepieni chronią siebie, a także osoby, które z różnych względów nie mogą być zaszczepione albo ich organizm nie reaguje na szczepienia" - Warto dodać, że zaszczepieni mogą( choć nie muszą) doświadczyć skutków ubocznych lub powikłań poszczepiennych, bo o tym nie wspomniano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję przeczytać Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie nop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...