Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczyna się to świństwo rozkręcać coraz bardziej. Oby nie czekała nas druga Italia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo rządzący. Skoro rozróżniacie "kraje o dużej transmisji wirusa" to pakujcie wszystkich stamtąd wracających na zamkniętą kwarantannę prosto z lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo rządzący. Skoro rozróżniacie "kraje o dużej transmisji wirusa" to pakujcie wszystkich stamtąd wracających na zamkniętą kwarantannę prosto z lotniska.
 Tak powinno być to robione od początku. Zamiast do domów ci ludzie powinni być izolowani pod nadzorem w ośrodkach zamkniętych. Nie wspomnę o tym, że granice należało zamknąć gdy wróg był u bram zamiast czekać na konia trojańskiego... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje robią mało testów i dlatego się to roznosi. Czesi, kraj ludnościowo 4 razy mniejszy od Polski, zrobił tyle samo testów co Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://natemat.pl/303243,lekarka-z-pomorza-ujawnia-prawde-o-walce-z-koronawirusem-w-polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Harpagan... dlaczego w Czechach robi się więcej testów jak w Polsce? Gdyby Patologia Ogólna nie pozamykała laboratoriów diagnostycznych, to byłby i personel, i miejsce na to. A tak robią testy na trzy zmiany i nie mogą dogonić nawet Czechów. Bo o mocy przerobowej Niemiec, a zwłaszcza Włoch możemy pomarzyć. Mnie dziwi mała śmiertelność na Coronavirus w Niemczech. Czyżby faktycznie odkażanie rąk co kwadrans to jest przepis na sukces? Jak byłem w szpitalu, to sam tego się nauczyłem. Dozownik był co kilka kroków, obowiązkowo w toalecie i sali. Pryskałem bez przerwy, bo miałem zakażenie rany i nie chciałem doprowadzić do amputacji. Jak to się mówi. Dobra motywacja i do wszystkiego człowiek przywyknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@fillip75 dlaczego kłamiesz? Dostajesz pieniądze za wpisy? Poza tym laboratoria na czas epidemii się przygotowuje a nie utrzymuje przez dziesiątki lat tak na wszelki wypadek. Przestań KŁAMAĆ. Morawiecki mówił że sie przygotowywali od miesięcy i co?? Tak się przygotowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe i szybkie udostępnienie testów na COVID-19 jest podstawą niemieckiego podejścia do koronawirusa. Według Lothara Wielera, prezesa Instytutu Roberta Kocha, niemieckie laboratoria przeprowadzają obecnie ok. 160 000 testów tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@antauta9... Portal "natemat" jak czytam na Wikipedii... to twór Tomasza Lisa. Wybacz, ale TVN przy nim to obiektywna telewizja. Z drugiej strony dowiedzialem się z zamieszczonego tam artykułu, że... na wynik na koronawirusa czeka się kilka dni. To suuuper, bo w Niemczech ten czas wydłużono z ponad tygodnia do dwóch tygodni. Dlatego! Wprowadzono w Niemczech to co zarzuca dyrekcji szpitala, że... testy będą przeprowadzane tylko w uzasadnionych przypadkach. Widać program IRAN PLUS jest lepszy od DEUTSCHLAND PLUS. Polska ma małe możliwości przebadania próbek i trzeba się pogodzić z tym faktem. Kaźdy wie, że tylko 500 osób zakażonych to bajka. No, ale co zrobiłby zatroskany LIS? Wysyłałby próbki do Niemiec, Czech? Teraz każdy myśli o sobie. Co pokazuje wstrzymanie dostawy maseczek z Polski do Włoch. Ważne by być odpowiedzialnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Harpagan... to ile w Niemczech otwarto laboratoriów na czas epidemii? Trzeba podkreślić, że takie laboratorium to nie namiot i nie zwykłe pomieszczenie. Ono musi być wyposażone w odpowiedni system wentylacyjny. Nie mylić z klimatyzacją. No i oczywiście pan prawdomówny Harpagan ściągnie do przygotowanych namiotów, czy nawet kontenerów panie laborantki np. z mleczarni, albo przetwórstwa owocowego. Uświadomiony przez TVN nie rozróżni laborantki od diagnostki laboratoryjnej. No, cóż na czas epidemii da radę przeszkolić. W końcu w internecie są kursy językowe w 2 tygodnie i perfekcja w mowie gwarantowana. Prawda Harpagan? Co do testów. Dziwne, bo obecnie Niemcy są piąte, czy szóste z wynikiem ok. 2000 testow zrobione na milion mieszkanców. Dajmy w zaokrągleniu 80 mln mieszkancow Niemiec... czyli do tej pory wykonano 80x2000... jakby nie liczyć 160.000 badań. Czyli kolego nie na tydzień, lecz ogólnie. Pomyśl zanim coś napiszesz i powielisz. Tak, że do Fake Newsów to tobie jest bliżej niż mnie :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...