Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Arogancja PiSowskiej władzy sięga zenitu. Dziwi mnie tylko, że Polacy się na to godzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 80tych komunistyczni kumple ZNPowca Broniarza zmuszali wielu uczniów w tysiącach szkół  do zbierania stonki na polach samorządowych komunistycznych kacyków. Nie widzę nic złego w  propozycji obecnego ministra np. wobec leniuc***ących nauczycieli w-f...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 80tych komunistyczni kumple ZNPowca Broniarza zmuszali wielu uczniów w tysiącach szkół  do zbierania stonki na polach samorządowych komunistycznych kacyków. Nie widzę nic złego w  propozycji obecnego ministra np. wobec leniuc***ących nauczycieli w-f...
Skoro można było przetestować górników, to czemu nie nauczycieli? Ich zdrowie ma wpływ na zdrowie naszych dzieci. No ale jeśli ty może, jak twój guru, dzieci nie masz, to i problemu nie rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 80tych komunistyczni kumple ZNPowca Broniarza zmuszali wielu uczniów w tysiącach szkół  do zbierania stonki na polach samorządowych komunistycznych kacyków. Nie widzę nic złego w  propozycji obecnego ministra np. wobec leniuc***ących nauczycieli w-f...
 Jako uczeń podstawówki w latach 80-tych sadziłem drzewka w lesie,zbierałem jabłka w PGR-owskim sądzie,czy porządkowałem cmentarz Legionistów.  Tak Legionistów nie Armi Czerwonej jak się by mogło wydawać płatnym trollem. Nie wstydzę się tego,tym bardziej przed takim pustakiem,co nie szanuje pracy nauczyciela. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest sens robienia testów (wymazów) dla nauczycieli, którzy siedzą w domu i nie wychodzą tylko wysyłają prace dla uczniów, ewentualnie przez komputer czasem się skontaktują? Już lepiej robić pracownikom sklepów. Dlatego testuje się tych którzy potencjalnie mogą zakażać, mających kontakty z innymi zakażonymi lub wjeżdżającymi z zagranicy, oczywiście każdą wypowiedź ministra można zmanipulować.
Naprawdę nie dotarła do ciebie informacja, że PiSowski rząd pozwolił na uruchomienie złobków, przedszkoli i szkół (tu tylko dla klas nauczania początkowego) mając w d*pie zdrowie naszych dzieci? Mierzenie temperatury na wejściu nie daje praktycznie nic, bo osoba chorująca bezobjawowo może zarażać, a gorączki nie ma. Tak więc już nie wszyscy nauczyciele pracują zdalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...