Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

oczy i słabszy wzrok

Utworzony przez arok, 14 czerwca 2017 r. o 20:19
lata lecą a ja widzę coraz słabiej, cieżko mi już wieczorem coś poczytać, oglądać tv, byłem niedawno u okulisty i jakoś wzrok mi mocno nie poleciał mam bardziej wrażenie ż eto przez zmęczeie czy coś, czy jakoś inaczej da się poprawić wzrok? Może jakieś witaminy mogły by pomóć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez recepty możesz sobie kupić lutezan omega 3, ma luteinę i kwas omega 3 w składzie a one bardzo dobre sa na wzrok, bierzesz tylko 1 tabletkę dziennie. dobrze jesr też dietę wzbogacić o jagody, ryby, rzeczy zawierające cynk, bo to też dużo może pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno kurkuma dobrze wpływa na wzrok, dlatego warto dodawać ją do posiłków jeżeli istnieje taka możliwość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurkuma na wzrok? Wiem, że dobroczynny wpływ na organizm, ale chyba akurat nie na wzrok. Lutezan jest dobry sama stosuję, nawet nie wiedziałam, że jest w wersji z omega-3. Warto dbać o wzrok profilaktycznie od wewnątrz i czasem także kroplami do oczu. To nie tylko kwestia monitora i telewizora, a np. zimą suchych pomieszczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
kurkuma na wzrok? wiem, że dobroczynny wpływ na organizm, ale chyba akurat nie na wzrok. lutezan jest dobry sama stosuję, nawet nie wiedziałam, że jest w wersji z omega-3. warto dbać o wzrok profilaktycznie od wewnątrz i czasem także kroplami do oczu. to nie tylko kwestia monitora i telewizora, a np. zimą suchych pomieszczeń.
właśnie dobrze pamiętałam, że gdzieś o tym czyatłam ******kobiety.pl/zdrowie/kurkuma-przyprawa-pelna-zdrowia kurkuma ma sporo zalet i dobry wpływ na cały organizm, na wzrok również, znajdziesz to w tym artykule. wiadomo, ze nie nacierasz nią oczu...ale włączając ją do diety może faktycznie ma takie działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe, że kurkuma również, ale są chyba lepsze rzeczt, jak np. borówki. Oczywiście nie zniechęcam do kurkumy, bo sama ją lubię i na pewno ma dobry wpływ na organizm. Choć w potrawach trzeba z nią uważać, bo czasem nadmiernie wpływa na smak i to nie zawsze korzystnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sok z marchwii "   dzięki zawartości beta-karotenu jest prekursorem retinolu, czyli witaminy A biorącej udział w procesie widzenia." Stary, sprawdzony sposób :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...