Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jakie kary dla lekarzy co się spóźniają 1-2 godziny do pracy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zacznijcie telefony odbierać albo zróbcie opcję przez neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast kary 50 zł za nieodwołanie proponuję opłatę 5zł (oprócz NFZ) za każdą wizytę. Efekt będzie lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ci pacjenci zdążyli już umrzeć? Bo jak się zapisywali to już przecież byli chorzy, a to jednak parę miesięcy zleciało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza jest po to ustanowiona by karać, zamiast mądrze służyć? Zgroza! Pacjenci to ludzie chorzy, niepełnosprawni, seniorzy - kogo to karać? Już i tak wystarczająco życie daje im w kość! A może by tak zacząć karać, odpowiedzialnych za kolejki do lekarzy? Te są tak długi, że łatwo zapomnieć o terminie wizyty, szczególnie tym najsłabszym. Proponuję aby rejestracja kontaktowała się z pacjentem przed wizytą i przypominała o niej, jak to jest w palcówkach prywatnych. Ludzie opamiętajcie się, mamcie pomagać, a nie szkodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie kary NFZ proponuje dla lekarzy? A może NFZ przeprowadziłby kontrolę czasu pracy lekarzy i ich wielokrotnie nakładających się na siebie etatów, za które płaci NFZ naszymi pieniędzmi?? Ach, zapomniałam ... przecież w NFZ również pracują lekarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz ma na pacjenta czekać i tyle w temacie; a ja jako wolny człowiek decyduję kiedy? i czy chcę się udac do dochtora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pomysł który uderza w najsłabszych, jest złym pomysłem! Nie stać nas na lepsze? Co to za rządy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paniom, które nie rozumieją o co chodzi proponuję mały test: proszę się umówić u swojej fryzjerki na Sylwestra na ostatnią możliwą godzinę - i nie przyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa..."minister zdrowia" Łukasz Szumowski: kardiolog i elektrofizjolog...kolejny lekarz ... i nagle wpadł na pomysł: "minister zdrowia rozważa wprowadzenie opłat dla tych, którzy nie przyszli na wizytę lekarską i nie odwołali jej wcześniej. Padła nawet nieoficjalna kwota: 50 zł." Super! To jeszcze lepsza kasta niż prawnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przychodni nie można się dodzwonić, za żadne skarby. Albo tel. jest stale zajęty, albo czeka się w nieskończoność na połączenie, słuchająć melodyjki i nabijając rachunek, względnie nikt nie odbiera. Co to za rządy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolszewizm w czystej postaci. Nie odbieranie telefonów , nie działające strony internetowe to norma w większości przychodni Niepublicznych NFZ. Lekarze przychodzą do pracy nagminnie spóźnieni. Pacjent traktowany jest jako zło konieczne. Zamówienie wizyty domowej graniczy z cudem . Na koniec pytanie ? Czy NFZ kontroluje działanie tych placówek i jak rzetelne są takie kontrole. Jestem pewien , że jest to dokonywane byle jak na odwal .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza jest po to ustanowiona by karać, zamiast mądrze służyć? Zgroza! Pacjenci to ludzie chorzy, niepełnosprawni, seniorzy - kogo to karać? Już i tak wystarczająco życie daje im w kość! A może by tak zacząć karać, odpowiedzialnych za kolejki do lekarzy? Te są tak długi, że łatwo zapomnieć o terminie wizyty, szczególnie tym najsłabszym. Proponuję aby rejestracja kontaktowała się z pacjentem przed wizytą i przypominała o niej, jak to jest w palcówkach prywatnych. Ludzie opamiętajcie się, mamcie pomagać, a nie szkodzić!
 Za czas lekarzy płacimy wszyscy. Jak będziesz leczył się prywatnie, możesz robić co chcesz. A poza tym buraku punktualność jest grzecznością królów i świadczy o kulturze osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pomysł który uderza w najsłabszych, jest złym pomysłem! Nie stać nas na lepsze? Co to za rządy?
 Jak ktoś nie został nauczony kultury w domu, to należy go nauczyć przez kieszeń. Do endokrynologa czeka się prawie pół roku, gdyby wszyscy przychodzili lub odwoływali wizyty czekałobo się miesiąc krócej. Tak trudno to zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zaliczkę w kwocie 50pln podczas rejestracji, jak przyjdzie i wywiąże się z rezerwacji to zaliczkę się zwróci, jak nie to przepada :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie poumierali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pojsc dalej i karac odplatnoscia za nieuzasadniona zdrowotnie rejestracje do specjalisty (owszem najczesciej skierownie daje lekarz rodzinny ale jest to czesto znajomy pacjenta lub brak mu profesjonalizmu zeby rozpoznac symulanctwo pacjenta). Dotyczy to glownie calych zastepow starych wiedźm, ktore okupuja kazdego specjaliste zeby sobie pogadac zlekarzem lub policytowac sie z innymi kto jest bardziej schorowany oraz symulantow chcacych wyludzic zwolnienia lekarskie, renty itp. Czlowiek rzeczywiscie chory i potrzebujacy pomocy musi przez takie kanalie czekac i tracic zdrowie / zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że represje finansowe i owszem są bolesne (i pewnie skuteczne), ale brak możliwości rezerwacji kolejnej wizty u jakiegokolwiek specjalisty nauczyłby, że do lekarza chodzi się wtedy, kiedy jest się chorym, a nie "na wszelki wypadek). Jak będzie naprawdę potrzebna wizyta (po odmowie rejestracji na NFZ)? - udać się na prywatną wizytę (i wtedy też zaboli...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie sprawy Jedna to terminy wizyt na wizytę do specjalisty czeka się kilka miesięcy (ja mam wyznaczoną za 8 słownie osiem miesięcy) to niestety można zapomnieć Swego czasu NFZ uruchomił system informacji o planowej wizycie i SMS przypominał kilka dni przed terminem a druga sprawa to dodzwonić się do rejestracji chyba łatwiej da się zjeść beczkę śledzi niż tam dodzwonić żeby np odwołać wizytę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno sie zrobic w koncu porzadek z kolejkami do lekarza, rejestracja na konkretna godzine i o tej godzinie ma sie pacjent stawic i wtedy ma prawo wejsc a nie zadne kolejki gdzie na czolo wpychaja sie jak zwykle stare babska i mamusie z gowniakami bo one z urzedu wedle nich maja pierwszenstwo, ch.j, ze czlowiek ledwo zyje ale musi takich chamiskom ustapic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...