Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez 30 lat żyliśmy coraz dłużej. Teraz przyszło załamanie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 1 sierpnia 2021 r. o 22:13 Powrót do artykułu
tzw. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją szosą, bardziej zlewających kolorów nie można było dobrać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki jest średni wiek ludzi umierających tu i teraz? Ten aktualny ? Bo wychodzi mi znacznie mniej niż ten 'spodziewany' , pichcony według niezrozumiałych statystycznych reguł. Nijak nie mogę dotrzeć do tej informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócił tusk i platformiane samorządy :)
 Ale PiSdy duda boli o Tuska. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że dobrą i bezpieczną dietą dla seniora i nie tylko jest dieta wsparta sokami warzywnymi. Wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki takie soki zawierają mnóstwo cennych witamin i enzymów które są szybko asymilowane przez organizm. Soki najlepiej wyciskać samemu, wtedy mamy gwarancję pełnowartościowego soku. Mi taka dieta zapewnia zdrowie i wigor pomimo dojrzałego wieku. Póki co covid-19 mnie nie dopadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...