Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyszli lekarze będą mogli otrzymywać stypendia. Pod jednym warunkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2020 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Uczelnia medyczna powinna przestać zarabiac na uczeniu obcokrajowców - wiadomo że wrócą do swojego kraju i uczyć więcej osób z Polski. Nie bardzo rozumiem dlaczego pomimo gigantycznych problemów kadrowych w służbie zdrowie nie zwiększono limitów przyjęc na takie uczelnie. Zamiast promować i finansować jakieś filozofię, historię sztuki, psychologię itp kasa powinna iść tylko i wyłącznie na medycynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomniane 2 tys. mogą sobie włożyć w ....buty! Zdolny student medycyny już od 3 roku nie potrzebuje zamartwiać się o finanse, ponieważ jeden podpis złożony na promesie podjęcia zatrudnienia np. w Austrii, Holandii, Danii lub Norwegii owocuje dwukrotnością "stypendium" oferowanego przez majstrów z Hrubieszowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdemu marzy się praca za granicą pielęgniarko z bergen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne rządy i nieudolność zarządzania farmacją i aptekarstwem w PL doprowadziła do całkowitego upadku tego zawodu. Z lekarzami stanie się to samo, kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można o tym pisać? Może w woj. lubelskim to ewenement, ale w innych częściach kraju takich rozwiązań przyjęto dziesiątki - zresztą i tak się często bez powodzenia - tym bardziej podobnie będzie w Hrubieszowie. Młody rezydent niemal w każdym szpitalu ma zapewniony wynegocjowany dodatek. Ten szpital nie zachęca niczym - ani sprzętem, poziomem diagnostyki, ani kadrą, ani tym bardziej poziomem świadczonych usług podczas których dochodzi do poważnych przewinień personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat schodzi na szczury......Niech pracodawcy zachęcaja ludzi żeby do nich przyszli i na dzien dobry za wybranie ich firmy dostają 2000zł :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COROCZNIE LEKARZE KOŃCZĄ STUDIA, A JEDNAK WCIĄŻ ICH BRAKUJE, WYCHODZI NA TO, ŻE WYJEŻDŻAJĄ, WIDZĄC BARDZIEJ INTRATNE PENSJE W KRAJACH ZACHODNIEJ EUROPY. W SAMYCH NIEMCZECH BRAKUJE 70.000 LEKARZY ; NIE LEPIEJ JEST Z PIELĘGNIARKAMI, JAK MYŚLICIE NIE WYJADĄ WYKSZTAŁCENI, MŁODZI LEKARZE TAM, GDZIE CZĘSTO ZAPEWNIONY JEST LEPSZY START ? WYJADĄ. Jedynym mankamentem jest znajomość języka, a i to zapewniają placówki medyczne, często oferując również mieszkanie, lub pomoc w jego znalezieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...